Přihlásit
header 1000 fit

SUBLIME SKIN

AKTIVNÍ LIFTING HLOUBKOVÁ OBNOVA
SUBLIME SKIN je nový, komplexní program domácí péče, profesionálních ošetření a tipů pro životní styl, vytvořených a sestavených [ comfort zone ] k nápravě viditelných známek DEGENERATIVNÍHO STÁRNUTÍ™ nebo-li konstruktivní degenerace struktury pleti. SUBLIME SKIN efektivně obnovuje tři pleťové pilíře – VODU, PROTEINY A LIPIDY pro HLOUBKOVOU OBNOVU a AKTIVNÍ LIFTING ZEVNITŘ. Průlomový přístup v boji proti úbytku objemu, povislé pokožce, hlubokým vráskám a nedostatku jasu, který přetváří anatomii obličeje a přináší zpět vznešenou krásu pleti.

ABSENCE SILIKONŮ představuje skutečnou inovaci, která zajišťuje, že všechny ingredience jsou s pletí okamžitě propojeny. Silikony byly nahrazeny směsí přírodních olejů a másel, které zaručují hebkost, hladkost a současně chrání a vyživují pokožku.

SUBLIME SKIN SÉRUM - INTENZIVNÍ OMLAZUJÍCÍ SÉRUM S VYPLŇUJÍCÍM EFEKTEM.
Viditelně omlazující krémové sérum s účinkem okamžitého liftingu a výplně s exkluzivní ARCHI-LIFT™ technologií. Vyplňuje vrásky, navrací pleti hutnost a dokonale rozjasňuje. Pro intenzivní omlazující efekt použijte v kombinaci s krémem SUBLIME SKIN, v případě mastné pleti lze použít samostatně. Sérum je matující s rychle vstřebatelným složením.
Aktivní složky – bílá pivoňka, mikro a makro kyselina hyaluronová, výtažek z jitrocele. SCIENCE-BASED CONSCIOUS FORMULA™ (VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŹKY) bez silikonů a z 92 % přírodního původu. 30 ml — 2.390 Kč

SUBLIME SKIN SKIN CREAM - LIFTINGOVÝ OMLAZUJÍCÍ KRÉM S VYPLŇUJÍCÍM EFEKTEM.
Je určen pro normální a smíšenou pleť obsahující exkluzivní ARCHI-LIFT™ technologii, pro aktivní lifting zevnitř. Skládá se z kombinace aktivních složek, které synergicky posilují tři pilíře pleti – vodu, protein a lipidy. Obnovuje strukturu, pevnost a kontury pleti. Sublime skin cream vyživuje, vyplňuje, zpevňuje pleť a redukuje vrásky. Obsahuje SCIENCE-BASED CONSCIOUS FORMULA™ (VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™), je složen z 89 % přírodních složek.
Aktivní složky – bílá pivoňka, mikro a makro kyselina hyaluronová, palmytoyl glycine. 60 ml — 2.570 Kč

SUBLIME SKIN RICH CREAM - VÝŽIVNÝ LIFTINGOVÝ KRÉM S VYPLŇUJÍCÍM EFEKTEM.
Liftingový, výživný a omlazující krém pro suchou až velmi suchou pleť s vyplňujícím efektem. Exkluzivní ARCHI-LIFT™ technologie obnovuje strukturu, pevnost a kontury pleti. Sublime skin rich cream vyživuje, vyplňuje, zpevňuje pleť a redukuje vrásky. SCIENCE-BASED CONSCIOUS FORMULA™ (VÉDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY) bez silikonů z 81 % přírodních složek. Hloubkově vyživuje, navrací hutnost pleti a vyplňuje vrásky. Je bohatý na vyživující másla a oleje.
Aktivní složky – bílá pivoňka, mikro a makro kyselina hyaluronová, palmytoyl glycine. 60 ml — 2.750 Kč

SUBLIME SKIN PEEL PAD - PEELINGOVÉ TAMPÓNY S ALFA-HYDROXY KYSELINAMI.
Inovativní peelingové tampóny s alfa a poly-hydroxy kyselinami a vitamíny C a PP pro mechanický i chemický peeling. Rychlá a intenzivní účinnost pro obnovení a omlazení pleti. Exfoliace, korekce nedokonalostí, obnova povrchu pleti, sjednocení a rozjasnění. SCIENCE-BASED CONSCIOUS FORMULA™ (VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™) bez silikonů, alkoholu a parfemace se složením z 90 % přírodních složek. Pro intenzivní omlazující kúru použijte každý druhý večer po dobu 28 dní.
Aktivní složky: Glukonalakton, kyselina glykolová, vitamín C, vitamín PP. 14 ks — 1.065 Kč

SUBLIME SKIN EYE CREAM - VIDITELNĚ OMLAZUJÍCÍ OČNÍ KRÉM.
Omlazující, zpevňující, vyživující a vyplňující krém pro oční okolí. Vytvořeno pro napravení struktury a genetických změn na pleti zapříčiněných časem a životním stylem: intenzivní působení proti vráskám, otokům a vějířkům kolem očí. SCIENCE¬-BASED CONSCIOUS FORMULA™ (VĚDECKY-VYTVO-ŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽK) bez silikonů, parfemace a z 91 % přírodních složek.
Aktivní složky – výtažek z jitrocele, kofein, aescin, peptidový complex s chrysinem. 15ml — 1.650 Kč

SUBLIME SKIN EYE PATCH - OČNÍ MASKA S OKAMŽITÝM EFEKTEM.
Inovativní korekční hydrogelová maska na oči s peptidy pro okamžité osvěžení, viditelné omlazení
a výživu očního okolí. Otoky a známky únavy zmizí již po pár minutách. SCIENCE-BASED CONSCIOUS FORMULA™ (VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY) bez silikonů, parfemace, z 96 % přírodních složek. Pro intenzivní omlazující efekt použijte dva až třikrát týdně společně s očním krémem SUBLIME SKIN.
Aktivní složky: hesperidin, chrysin, hexapeptid. 6 sáčků po 2 ks — 1.450 Kč

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha