Přihlásit
header 1000 kapital
EY Světovým podnikatelem roku 2015 se stal Francouz syrského původu Mohed Altrad

EY Světovým podnikatelem roku 2015 se stal Francouz syrského původu Mohed Altrad

Vítězem letošního světového finále soutěže EY Podnikatel roku, kterou každoročně pořádá společnost EY, byl na slavnostním ceremoniálu v monackém Salle des Étoiles včera večer vyhlášen Mohed Altrad, zakladatel a generální ředitel Groupe Altrad. Francouzský podnikatel syrského původu, jehož společnost vyrábějící stavební stroje a nářadí sídlí v nedalekém Montpellier, zvítězil mezi 65 finalisty z 53 zemí celého světa. Českou republiku ve světovém finále zastupoval Vlastislav Bříza, majitel holdingu KOH-I-NOOR, a. s., a držitel ocenění EY Podnikatel roku 2014 České republiky, který se slavnostního vyhlášení s rodinou osobně zúčastnil.

Fórum Zlaté koruny se před volbami věnovalo ekonomice

Politici projevili vůli věci změnit, ale bude to stačit?
 
Zlata korunaZa účasti premiéra v demisi Jiřího Rusnoka a představitelů hlavních politických stran a hnutí účastnících se parlamentních voleb se v polovině října v TOP HOTELu Praha uskutečnilo Fórum Zlaté koruny pod názvem Ekonomika versus politika aneb VOLBY 2013.

Nově otevřený tradiční BOURBON BAR v Praze

Pražský Bourbon Bar přináší bezkonkurenční výběr prvotřídních bourbonů a whisky z celého světa

Od září potěší všechny milovníky bourbonu a whisky tradiční Bourbon Bar, první svého druhu v centru Prahy, který představí zatím nejširší pražskou nabídku bourbonů a whisky na jednom místě. Portfolio 76 jedinečných druhů bourbon whisky čítá 28 klasických bourbonů, nechybí zde vyhlášené značky jako např. Woodford, Maker’s Mark nebo Blanton’s, dále 16 druhů whisky z USA a Kanady, 30 druhů whisky ze Skotska a Irska a dokonce 2 japonské whisky. Nabídka baru bude postupně rozšiřována o další jedinečné značky z různých koutů světa.

Včely na střeše hotelu InterContinental Prague – český unikát

Hotel InterContinental Prague drží od letošního léta prvenství. Vlastní první střešní včelařské stanoviště na střeše hotelu v České republice, v rámci řetězce InterContinental Hotels & Resorts a v  síti InterContinental Hotels Group.
S nápadem chovat včely na střeše hotelu přišel bývalý ředitel hotelu InterContinental Prague pan Alexander Schreiter. Inspiroval se touto ideou v Americe, kde byl na služební cestě.

Zlatá koruna 2014

ZK 201410. června 2014 byly slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže Zlatá koruna o nejlepší finanční produkty roku. Vítězné produkty dokazují, že ani na poplatky střídmý sazebník nemusí jít na úkor kvality. Také díky tomu se ve velké míře prosadily „mladé“ banky. 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha