Přihlásit
header 1000 fit

NOVÝ RESILIENCE LIFT FIRMING/SCULPTING OIL-IN-CREME INFUSION

NOVÝ RESILIENCE LIFT FIRMING/SCULPTING OIL-IN-CREME INFUSION

Nový mimořádně bohatý krém s 20% obsahem obnovujících olejů dodá suché pokožce pevnější a definovanější vzhled. Prolomte cyklus chronicky dehydratované pleti a obnovte její přirozenou pevnost díky novému Resilience Lift Firming/Sculpting Oil-in-creme Infusion z řady Estée Lauder’s Resilience Lift Collection. Tento ultra bohatý oil-in-creme s 20% vysoce regeneračních olejů přináší suché a zranitelné pleti intenzivní výživnou infuzi hloubkových hydratačních složek a regeneračních lipidů, takže pleť je po celý den příjemně hydratovaná.

S novým výkonným zhušťovacím komplexem a pokročilým liftingovým komplexem, pomáhá tento oil-in-creme i velmi suché pokožce posílit přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu. Pleť je tak více definovaná a tvarovaná. „Jak pleť stárne, její přirozená ochranná bariéra tvořená lipidy oslabuje a pokožka tak ztrácí schopnost udržet vláhu a je tak náchylnější k možné dehydrataci. To může vést k narušení přirozených procesů obnovy pleti a nakonec ke zrychlení viditelných známek stárnutí.“ Říká doktorka Nadine Pernodet, Vice President, Skin Biology & Bioactives ze společnosti Estée Lauder. „Pomoci může posilování kožní bariéry pomocí hloubkové a celodenní hydratace pleti“.

KLÍČOVÉ INGREDIENCE

Nový Resilience Lift Firming/Sculpting Oil-in-Creme Infusen obsahuje: - 20% vysoce regeneračních olejů, včetně kokosového, avokádového, olivového, bodlákového, mangového, makadamového, jojobového, mandlového, hroznového a slunečnicového oleje. Tato unikátní kombinace olejů přináší intenzivní hydrataci a pomáhá prolomit cyklus chronické dehydratace. Ultra hydratační složky hloubkově vyživují pleť a přispívají tak k posílení ochranné bariéry pokožky, která tak časem znovu získává na schopnosti udržet pleť dostatečně hydratovanou.

Nový komplex zhušťující pleť, kombinující výtažky z hroznového vína a rýže, které pomáhají zpevnit suchou a zranitelnou pokožku. Tento výkonný komplex pomáhá zvýšit přirozenou tvorbu kolagenu, který pleti dodává pevný a definovaný tvar. - Pokročilé lifting komplexy, které podporují přirozený výskyt kolagenu, elastinu a lamininu v pokožce. Pleť je více vypnutá a její tvar více definovaný.

KLÍČOVÉ BENEFITY

Vytvořeno speciálně pro pleť, která potřebuje hloubkovou výživu, hydrataci a obnovení.
NOVÝ Resilience Lift Firming/Sculpting Oil-in-Creme Infusion pleti pomáhá:

  • vypadat pevnější a vypjatější
  • oživit kontury pleti
  • dodat pleti celodenní hydrataci
  • vypadat rozzářenější, oživeně a svěže s jemnou texturou
  • posílit oslabenou a dehydratovanou pleť
  • viditelně snížit výskyt jemných vrásek.

DALŠÍ FAKTA

  • pro ještě větší hydrataci a účinnost, lze oil-in-creme použít jednou týdně jako pleťovou masku
  • ideální pro suchou až velmi suchou pleť a pro zimní období, kdy potřebuje zvýšenou péči
  • nový Resilience Lift Firming/Sculpting Oil-in-Creme Infusion obsahuje lehkou vůni kmínu, kardamomu a pomeranče pro uvolnění vašich smyslů

POUŽITÍ Nový Resilience Lift Firming/Sculptin Oil-in-Creme Infusion aplikujte ráno a na noc, ideálně po nanesení pleťového séra. Pro vyšší účinnost a hydrataci použijte jednou týdně jako pleťovou masku – naneste na 10 minut a poté setřete.

Nový Resilience Lift Firming/Sculptin Oil-in-Creme Infusion bude dostupný ve velikosti 50 ml od října 2015.

Doporučená prodejní cena: 2950 Kč

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha