Přihlásit
header 1000 fit

Objevte nové noční sérum s retinolem od značky L’Oréal Paris a řekněte vráskám sbohem!

Také si kladete věčnou otázku, co stojí za dobře vypadající pletí? Odpověď nabízí retinol, vyhledávaná ingredience na korekci vrásek doporučovaná dermatology díky své vysoké účinnosti. Značka L’Oréal Paris uvádí přelomové noční sérum L‘Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum, které obsahuje 0,2 % čistého retinolu a vyhlazuje všechny typy vrásek včetně hlubokých.

Nové noční sérum L‘Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum obsahuje 0,2 % čistého retinolu. Pokožce dodává při správném užívání třikrát více čistého retinolu než retinoly starší generace se stejnou koncentrací. Výsledkem je intenzivní korekce vrásek – včetně těch hlubokých – a hydratovaná a pružná pleť, která vypadá mladší.

Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum nabízí perfektní rovnováhu vysoce koncentrovaného čistého retinolu a pečujícího tria přirozeně získaných ingrediencí. Kyselina hyaluronová, glycerin a lehké oleje působí ve složení jako obrana před možnými vedlejšími účinky retinolu, jako je například vysušování, a výsledkem je tedy maximální efektivita spojená s mimořádným pocitem pohodlí. Sérum neobsahuje silikony a rychle se vstřebává.


Doporu
čená prodejní cena:            419,90 Kč

*Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

 

 

ÚČINNÝ PODLE 100 % TESTOVANÝCH ŽEN

Klinické studie ukázaly, že při používání nočního séra Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum je pleť okamžitě hydratovaná, pružná a vypadá hladší.

  • Už za 1 měsíc je textura pleti jemnější a vypadá mladší a zářivější.
  • Za 4 měsíce jsou viditelné hluboké vrásky redukovány o 36 %.

 

3 X VÍCE RETINOLU PRO PLEŤ

 

Nicméně kromě toho, že je retinol jednou z nejmocnějších dostupných ingrediencí v boji proti stárnutí pleti, je také proslulý svou nestálostí, což může způsobit částečnou ztrátu této látky ještě před začátkem užívání produktu.

Stabilita retinolu velmi závisí na jeho formulaci, protože vystavení vzduchu, kyselosti a světlu může mít negativní vliv na jeho účinnost. Právě v tomto směru je technologie stabilizace retinolu, na kterou byl podán mezinárodní patent, v nočním séru Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum průlomová.

Tento retinol byl navržen v ideální struktuře séra.  Dokonalý aplikační systém dodává při optimální dávce do pokožky 3x více retinolu. Stabilizované složení chrání retinol před degradací, aby si zachoval svou účinnost v průběhu času. Sérum podporuje absorpci retinolu do pokožky.

 

DŮLEŽITÉ JE VĚDĚT, JAK RETINOL POUŽÍVAT

Jak do své denní rutiny v boji proti hlubokým vráskám zahrnout retinol?

#1 Ráno sáhněte po jemné micelárně vodě;

#2 Následně použijte pleťový krém s ochranným faktorem. Vzhledem k tomu, že retinol může zvýšit citlivost pokožky na UV záření, je naprosto nezbytné každý den chránit pokožku krémem s SPF20 či vyšším faktorem, ideálním je například pleťový krém L’Oréal Paris Revitalift Laser x3 SPF 20;

#3 Večer si pak pleť důkladně vyčistěte, poté aplikujte 3-4 kapičky nočního séra Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum a svou rutinu zakončete dle potřeby nočním krémem Revitalift Laser x3 Night Cream

 

Slovo odborníka

„Jsem příjemně překvapena tím, kolik vědecké práce za nočním sérem Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum stojí. Stabilizace retinolu v tomto produktu je opravdu průlomová. Retinol je velmi účinná složka, kterou ráda doporučuji na korekci vrásek, včetně těch hlubokých.

Účinná složka je poměrně silná, dopřejte proto své pleti čas si na retinol zvyknout a během prvního týdne jej použijte pouze po 1-2 večery. Během druhého týdne každý druhý večer a třetí týden používejte podle snášenlivosti každý večer. Může se stát, že na začátku na pleti zaznamenáte začervenání, štípání nebo suchost. V tom případě na několik dní produkt vynechejte a v jeho používání pokračujte méně často. Nepoužívejte jej spolu s jinými produkty s obsahem retinolu,“ říká MUDr. Lucie Rajská, Ph.D., specializovaná lékařka všeobecné dermatovenerologie.

ESTÉE LAUDER DOUBLE WEAR RADIANT CONCEALER

Řada Double Wear od Estée Lauder s oceňovaným dlouhotrvajícím krytím, které odolá i každodenním životním nástrahám, se nyní rozrůstá o nový korektor. Nový Double Wear Radiant Concealer s recepturou, která za pomoci rostlinných výtažků vyživuje pleť a dá jí během okamžiku jasný finiš. Lehoučké tekuté složení slibuje okamžitou a celodenní hydrataci. Výsledkem je jednotný hebký finiš pleti se zdravým jasem. Double Wear Radiant Concealer můžete skvěle kombinovat s makeupem Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup, a vytvořit tak dlouhotrvající bezchybný vzhled.

ESTÉ LAUDER PŘEDSTAVUJE DAYWEAR EYE COOLING ANTI-OXIDANT MOISTURE GELCREME

První péče řady DayWear pro okamžitou hydrataci očního okolí
Nový DayWear Eye Cooling Anti-oxidant Moisture GelCreme přináší okamžité chladivé probuzení. Tento nepostradatelný oční krém obsahuje extrakt z okurek, který má na svědomí permanentní 24hodinovou hydrataci. V momentě doteku s pletí pocítíte příjemný chladivý účinek, který svou silou výrazně eliminuje otoky očí a zároveň oblast rozjasní. I tato novinka obsahuje ikonický Super Anti-Oxidat Complex, který je pro řadu DayWear tolik typický. Komplex chrání pleť před působením volných radikálů a úspěšně podporuje její mladistvý vzhled.

Jak se zbavit kruhů pod očima

Jak se zbavit kruhů pod očima

Mnoho žen i můžu často trápí nehezké kruhy pod očima, které evokují unavený dojem či přidávají na věku. Vznikají z nedostatku spánku, stresu, dehydratace či jsou genetickou záležitostí. Naštěstí existuje mnoho kosmetických způsobů, které kruhy pod očima pomohou odstranit.

ESTÉE LAUDER - SÉRUM ADVANCED NIGHT REPAIR

Nyní má pojem ‘KRÁSA SCHOVANÁ V LAHVIČCE’ nový významný význam - Estée Lauder, 1982
Když bylo sérum Night Repair v roce 1982 představeno, byl to revoluční moment v historii péči o pleť. Poprvé se v péči o pleť kladl důraz na noční obnovu pleti. Za posledních 30 let výzkumu, Estée Lauder nadále pokračuje v revoluci v péči o pleť. S dědictvím prvenství, "malá hnědá lahvička" zůstává jedním z nejprodávanějších, nejlépe fungujících produktů v historii Estée Lauder:

Jak snadně minimalizovat póry

Jak snadně minimalizovat póry

Ucpané póry a černé tečky na obličeji jsou strašákem mnoha žen i mužů. Mnohdy je „pórovitá“ pokožka daná genetickou dispozicí, kterou nelze zcela odstranit, nicméně vhodnou péčí je možné tento problém zmírnit.

Pryč s dvojitým podbradkem

Pryč s dvojitým podbradkem

Ženský půvab přitahuje mužskou pozornost různými způsoby, ale málokoho na ženě upoutá dvojitý podbradek. Tato vada ubírá na kráse oběma pohlavím a patří mezi ty, které těžko ukryjete před pohledy okolí. Svoji roli může sehrát genetika, nezdravý životní styl i přibývající věk. Jednoduchým a účinným řešením, které tento problém odstraní, je liposukce podbradku. Zákrokem, který provádí specialisté na pražské klinice plastické a estetické chirurgie FORMÉ clinic, získáte pevný profil i sebevědomí.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha