Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

TT&TB SENIOR GOLF TOUR 2018

Nebylo jednoduché dát dohromady hrací kalendář pro letošní jubilejní, desátý ročník TT& TB Senior Golf Tour 2018. Nicméně podařilo se uspořádat přes 20 krásných turnajů na hřištích Středočeského kraje.

Charitativní golfový turnaj pro Centrum Paraple letos již posedmé

Charitativní golfový turnaj pro Centrum Paraple letos již posedmé

Patronem turnaje je tradičně pan Marek Eben

Spolu s osobnostmi ze světa kultury a firmami zde letos hráli špičkoví paragolfisté.

Ve středu 6. května 2015 se v Golf Resortu Kunětická Hora u Pardubic uskutečnil Era golfový turnaj pro Centrum Paraple. Již 7. ročník charitativního turnaje se hrál tradičně pod patronátem Marka Ebena. Díky firmám a partnerům, jež turnaj podporují, vynesl v minulých ročnících dohromady přes 3 miliony korun. V roce letošním přispěli firmy i jednotlivci částkou 371 100 Kč.

BUICK CHAMPIONSHIPS 2015

BUICK CHAMPIONSHIPS 2015

Klára Spilková má úspěšně za sebou třetí turnaji LET této sezóny. Ve čtyřkolovém turnaji golfistka zahrála 72 (E), 73 (+1), 76 (+4) a 75 (+3) ran. S celkovým výsledkem +8, obsadila dělené 48. místo.

TT&TB SENIOR GOLF TOUR 2014

V letošním roce se konal již  šestý ročník středočeské seniorské tůry TT&TB Senior Golf Tour. Turnaje se hrály prakticky každé úterý, některé podle požadavku hřišť v pondělí. V kalendáři tak bylo 26 turnajů! Finále proběhlo 7. října 2014 na Zbraslavi za nádherného podzimního počasí. Hřiště se velmi dobře  vypořádalo s loňskou záplavou. Jak ferveje, tak grýny byly velmi kvalitní. Výsledky také.

Lady Paradise - Fit pro život Golf Tour 2004: Konopiště

Konopiste golf0043

Další velký turnaj Lady Paradise - Fit pro život Golf Tour 2004 na úpravu hcp se odehrál v pondělí 16. srpna na konopišťském hřišti. Začínalo se za krásného a slunečného počasí, které v odpoledních hodinách trochu ochladil mírný vítr, a podmínky pro hru byly přímo ideální. Výsledky hráček tomu také odpovídaly.

Beroun Golf Resort prověřil novináře!

EMR 97 Jubilejní 5. ročník novinářského golfového turnaje Tipsport Press Open 2014, který se uskutečnil v úterý 12. srpna 2014 na golfovém hřišti Beroun Golf Resort, náležitě prověřil golfové umění všech zúčastněných novinářek i novinářů. Pravda, hřiště bylo sice v perfektní kondici, přesto záludně navrtané jamky a mokré rafy přidaly nejednomu hráči pár ran navíc.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha