Přihlásit
header 1000 fit

Přivítejte jaro s dokonale upravenými nehty, které vydrží minimálně 5 dní!

Přivítejte jaro s dokonale upravenými nehty, které vydrží minimálně 5 dní!

DERMACOL 5 DAY STAY NAIL POLISH
Perfektně upravené nehty jsou důležitou vizitkou každé ženy, protože vzhled rukou o nás dokáže hodně prozradit. Jemná pokožka rukou je základem, ale doplňte svůj atraktivní vzhled dokonale nalakovanými nehty, které vydrží minimálně 5 dní!

DERMACOL 5 DAY STAY NAIL POLISH - Dlouhotrvající laky na nehty
Máte ráda upravené nehty, ale málo času? Známe to asi každá, často na sebe máme jen pár minut a lakování nehtů odkládáme. Dlouhotrvající laky DERMACOL 5 DAY STAY NAIL POLISH si zamilujete. Vydrží totiž minimálně pět dní!

  • EXTRÉMNĚ DLOUHOTRVAJÍCÍ
  • VYSOCE KRYCÍ
  • ULTRA LESK

Dlouhotrvající laky DERMACOL 5 DAY STAY NAIL POLISH skvěle přilnou k nehtu a po zaschnutí vytvoří velmi odolný, pevný film extrémně dlouhotrvající a odolný proti oděru a olupování. Díky vysoké koncentraci pigmentů zajišťuje vynikající krytí. Lak ihned po aplikaci dodá povrchu nehtů úžasný lesk. UV filtr zabraňuje blednutí a zažloutnutí barvy. Vaše nehty budou po celou dobu vypadat, jako byste si je právě čerstvě nalakovala.

Se štětečkem speciálně navrženým pro rovnoměrné a snadné nanášení je lakování hračkou, i pro ty z nás, pro které lakování nehtů není zrovna oblíbenou činností.

Módní nude barvy, jemné růžové odstíny nebo červené a sytě růžové. Vybírat můžete z 25 odstínů pro každou příležitost.

Klinický test potvrdil, že lak vydrží na nehtech perfektní celých 5 dní i bez použití podkladu a ochranného nadlaku.*
Cena: 99 Kč / 11 ml
* testováno in-vivo

DERMACOL FAST DRY BASE - Podklad pro okamžité vyhlazení povrchu nehtu
Rychleschnoucí, transparentní podlak DERMACOL FAST DRY BASE pro vytvoření základní vrstvy, která okamžitě vyhlazuje a ošetřuje povrch nehtu. Zlepšuje přilnavost laku na nehty a zvyšuje jeho odolnost. Textura podlaku se snadno nanáší a UV filtr zabraňuje zabarvení a žloutnutí nehtu.
Cena: 99 Kč / 11 ml

DERMACOL ULTRA GLOSS TOP COAT - Nadlak pro vytvoření ultra lesku
Ultra lesklý nadlak DERMACOL ULTRA GLOSS TOP COAT vytvoří na nehtu v extrémně krátkém čase tvrdý ochranný film. Chrání lak na nehty proti oděru a olupování se a prodlužuje výrazně jeho odolnost. Obsahuje celulózovou pryskyřici, která zabraňuje žloutnutí nehtu a UV filtr, který zabraňuje vyblednutí barvy laku na nehty.
Cena: 99 Kč / 11 ml

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha