Přihlásit
header 1000 fit

Jak správně a lehce odlíčit pleť?

Jak správně a lehce odlíčit pleť?

Společnost HARTMANN-RICO představuje novinku, kterou ocení všechny ženy, které se rády líčí i ty, kterým záleží na čisté a zdravé pleti. Novinkou jsou odličovací tampony HARTMANN s ražbou pro zvýšení odličovacího účinku a obšitím, které brání rozpadání tamponku. Tampony jsou určeny pro kvalitní a jednoduché čištění pleti. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny.

Tvář si jemně navlhčete nebo použijte vatový tampon s odličovacím tonikem. Věnujte pozornost odličovacím tamponům, které používáte: méně kvalitní nedrží příliš pohromadě a zvlhčené se během odličování lehce rozpadnou. Výsledkem bude pleť zanesená vatovými chloupky, které přes noc působí stejně škodlivě jako zbytky líčidel.

Jednostranná ražba = důkladné odlíčení
Obšití = tampon drží tvar, nepůlí se

Výrobce je respektovanou značkou v oblasti zdravotní péče a garantuje použití 100procentní bavlny používané na důležité zdravotní a hygienické pomůcky. Tampony jsou díky ní příjemně měkké a dobře sají. Zákazníci si mohou vybrat ze tři různých barev obalu. Doporučená cena: 28 Kč.

Připadá vám odličování zbytečné, protože se nelíčíte?
I když se nelíčíte, odličovat se musíte. Make-up sice stírat nebudete, ale mnoho nečistot na své pleti nastřádáte přes celý den z okolního prostředí. Tyto nečistoty je třeba z pleti doslova umýt, aby pleť mohla volně dýchat a nezanášely se póry. Proto i ve dnech, kdy se nelíčíte, například přes víkend, večerní odličování nezanedbávejte a pleť důkladně vyčistěte.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha