Přihlásit
header 1000 fit

Jak si správně vybrat plavky

Jak si správně vybrat plavky

Už jste nervózní z plavkové sezóny, která se nezadržitelně blíží? Říkáte si, že jste už dávno měla držet dietu a teď jste ztracena? Neklesejte na mysli, v následujícím článku naleznete několik příhodných tipů. Ty vám pomůžou, jak si správně vybrat plavky, jaké vzory jsou lichotivé vaší postavě a čemu se rozhodně vyhnout.

 

Mnoho žen se děsí pocitu naprosté odhalenosti před ostatními lidmi. Nezapomínejte, oni jsou na tom stejně. V tomto strachu sahají hned po jednodílných plavkách tmavé barvy, aby zakryly co nejvíce, ale tím si ve většině případů spíše uškodí. Velká jednolitá plocha stejné barvy nabuzujé dojem rozšiřující. Přesný opak čeho chceme dosáhnout.

Náš první tip je: nebojte se sáhnout po dvoudílných plavkách. Nezapomínejte, že trendy jsou stejně důležité jako vaše postava. Vybírejte podle obou parametrů. Pro boubelky je vždy lepší sáhnout po plavkách s velkými vzory, a to třeba květy. Pro výběr platí pravidlo, čím hubenější, tím menší vzory a naopak. Jednolitá barvu doporučujeme pouze pro ty nejhubenější.

Dalším dobrým tipem je si pořídit dva druhy plavek. Můžeme je následně kombinovat a vzniká nám mnoho různých outfitů. Výhodou je také možnost se převléknout a nezůstávat v mokrých plavkách.

Pokud byste si nevěděly rady, rád vám poradí odborník. Navštivte opravdové odborníky v kamenných obchodech, které se zaměřují právě na vaše velikosti plavek. Budete mít větší výběr a člověka, který vám řekne, pokud plavky nebudou sedět.

BraExpert se stala podporou mnoha žen v České republice na trhu se spodním prádlem a plavkami. Tato firma dováží nekonvenční velikosti podprsenek světově známých značek Freya, Fantasie, Elomi, b.tempt´d, Wacoal. Naleznete zde nabídku velikostí obvodů 60-110 a košíčků A-O, nabízí až sto čtyřicet velikostí podprsenek. Je možné si také objednat školení pro firmy či skupiny - bra¬fitting nejen pro odbornou veřejnost (prodejce spodního prádla) ale i na různých firemních prezentacích a přednáškách pro veřejnost.

Braexpert disponuje prodejnami v Praze a Teplicích, kde se o klienty postará team vyškolený v oblasti bra-fittingu a výroby spodního prádla.
www.Braexpert.cz

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha