Přihlásit
header 1000 fit

Něžná vůně hravých kvítků v nové limitované edici Romantická třešeň od L'Occitane

Něžná vůně hravých kvítků v nové limitované edici Romantická třešeň od L'Occitane

Polibek pod rozkvetlou májovou třešní má ženě zaručit, že její láska pokvete i v následujícím roce. Do května je sice ještě daleko, ale lásky není nikdy dost. Proto ctí L'Occitane i únorový svátek lásky Valentýn a přináší vám nádhernou voňavou kolekci Romantická třešeň, která se nese v něžných tónech třešňových květů.

První nesmělé jarní paprsky každoročně odhalují světlerůžové třešňové květy v sadech provensálského Luberonu a šíří do daleka sladkou vůni hravé lehkomyslnosti, která je symbolem příchodu jara. Nechte se unést jeho vůní v nové limitované edici Romantická třešeň od L'Occitane. Všechny výrobky z této kolekce vás omámí výtažkem něžných luberonských třešňových květů, které jsou jako stvořeny pro dny plné lásky.

EDT Romantická třešeň 50 ml, cena 990 Kč

Toaletní voda něžná a smyslná zároveň. Ztělesnění příchodu jara v jemných kvítcích provensálských třešní. Hlava Citrusy se mísí s černým rybízem a melounem. Srdce Něžné třešňové květy podtržené tóny fialky a růže. Základ Jemný pižmově-dřevitý základ.

Sprchové mléko Romantická třešeň 250 ml, cena 395 Kč

Bohaté sprchové mléko zahalí vaši pokožku do omamné vůně ovocných květů, která vydrží ještě dlouho po sprchování.

Hydratační tělové mléko Romantická třešeň 250 ml, cena 595 Kč

Příjemná textura tělového mléka se rychle vstřebá do pokožky a zanechá ji krásně hebkou a hlavně delikátně provoněnou.

Krém na ruce Romantická třešeň 30 ml, cena 195 Kč

Krém na ruce obohacený tradičně o pečující bambucké máslo chrání a vyživuje ruce a zanechává je neuvěřitelně hebké a krásně provoněné.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha