Přihlásit
header 1000 fit

Moje druhá pleť – moje druhé já!

Dermacol Lanýžový hydratační make-up SPF 15
Jakou představu by měl splňovat dokonalý make-up? Měl by splynout s odstínem pleti, chránit ji, podtrhnout její přirozenost, svěžest a půvab a překrýt nedostatky? Přizpůsobit se vzhledu pleti a dokonale k ní přilnout tak, že na něj za pár vteřin zapomenete? To vše dokáže nový Lanýžový hydratační make-up SPF 15.  Vaše druhá pleť - vaše druhé já.

 


lanyze002Lanýžový král
Bílý lanýž  (Tuber Magnatum) je nejvzácnější a nejcennější druh lanýže, je králem všech lanýžů a symbolem bohatství. Pochází z oblasti Langhe a Montferrat z regionu Piemont v severní Itálii. Najdete ho také v Umbrii a Toskánsku. Charakterizuje ho okrově žlutý, sametový povrch, uvnitř s bílým mramorováním. Má velmi intenzivní vůni a výraznou chuť.


DERMACOL Truffle moisturizing make-upExtrakt z bílého lanýže:
• dodává pleti výživu a zklidňuje pleť,
• aktivně zlepšuje hydrataci pleti a zabraňuje ztrátě vlhkosti,
• revitalizuje pleť a stimuluje v ní přirozený proces obnovy,
• je bohatý na minerály (železo, hořčík a draslík) a vitaminy (vzácný vitamin K, D, vitaminy B komplexu)
> vitamin B3 tvoří základ v buněčném metabolismu a při obnově molekuly DNA,
> vitamin B6 zamezuje vzniku pigmentových skvrn a zklidňuje suchou a podrážděnou pokožku,
> vitamin B12 je nezbytný pro udržení zdravé pokožky, podporuje opravné procesy DNA, jeho nedostatek může způsobit hyperpigmentaci.

Gabriela Soukalová, olympijská medailistka v biatlonu, našla recept na přirozenou a bezchybnou pleť: "Celý den o něm nevím, jako bych ani žádný neměla, ale je tam. LANÝŽOVÝ MAKE-UP, to je moje druhá pleť. "

Lehká krémová textura se středním krytím okamžitě splyne s pletí, sjednotí ji a oživí její barvu. Vytvoří "nahý", absolutně přirozený a bezchybný vzhled, zakryje nedostatky, vrásky či linky. Po celý den bude pleť svěží, rozjasněná a jemná na dotek. Optimální hydratace udrží v pleti ideální vlhkost. Vyživuje, revitalizuje a stimuluje obnovu pleti a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Zesvětluje a vyrovnává pigmentové skvrny a chrání pleť před UV zářením a hyperpigmentací.
Lanýžový hydratační make-up obsahuje kromě vzácného extraktu bílého lanýže i další cenné účinné látky, které chrání a obnovují pleť. Důležitou součástí je aktivní depigmentační látka Dermalight®. Chrání pleť před hyperpigmentací, zlepšuje vzhled hyperpigmentované pokožky a vyrovnává barevnost. Je klinicky ověřeno, že snižuje aktivitu tyrozinázy o 57 % * (tyrozináza je enzym nutný pro tvorbu hnědého kožního barviva - melaninu, její účinnost je aktivována UV zářením) a snižuje tvorbu hnědého kožního barviva - melaninu o 77 % *. Vitamin E má výrazné antioxidační účinky a zpomaluje tak stárnutí pokožky. Kombinace UVA a UVB filtrů zase chrání před slunečním zářením. Glycerin hydratuje a zvláčňuje pleť. Koktejl všech látek zajišťuje tu nejlepší péči o pokožku během celého dne.
* Test in-vitro

Použití:
Po aplikaci podkladové báze rovnoměrně naneste make-up prsty nebo houbičkou na celý obličej, poté zafixujte transparentním pudrem.K dispozici jsou čtyři odstíny.
Make-up je vhodný pro všechny typy pleti, je bez parabenů a dermatologicky testován.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha