Přihlásit
header 1000 fit

Vyplňte vrásky bez injekcí s pomocí Dermacol hyaluronové terapie

DERMACOL IVA KUBELKOVA HYALURON THERAPY SMALLUž v řecké mytologii bohyně Hébé nalévala bohům nektar, nápoj věčné mladosti, a podávala ambrosii, jídlo bohů, které propůjčovalo mládí, krásu a nesmrtelnost. V pověstech i pohádkách najdeme různé elixíry věčného mládí. Ale existuje i ve skutečném životě recept na stále mladou pleť? Hyaluronová terapie od kosmetické značky Dermacol přináší jedinečnou, velmi efektivní remodelační péči vyplňující vrásky a obnovující 3D strukturu pokožky.


I Iva Kubelková našla recept na mladou pleť: "Doporučuji sílu Hyaluronové terapie. Moje pleť mládne ze dne na den.”

 

Co jsou vrásky?
Vráska je vlastně záhybem v kůži, který vzniká stahováním pokožky. První vrásky se na povrchu kůže objevují přibližně od 30 let. Existuje několik druhů vrásek, které se rozlišují umístěním i mechanismem vzniku. Jejich výskyt se může zintenzivnit různými vnitřními (dědičnými, hormonálními, atd.) nebo vnějšími faktory (slunce, znečištění, tabák, atd.). Vrásky se nacházejí primárně na obličeji kolem úst, očí a na čele. Jde totiž o zóny, které jsou přirozeně vystaveny působení vnějšího prostředí. Mimické vrásky se přirozeně objevují u každého, protože jsou způsobeny mimikou: smíchem, mračením či pláčem. U mužů jsou vrásky často vnímány jako důkaz zralosti, zkušeností a moudrosti, u žen jsou vrásky většinou vnímány spíše negativně.

DERMACOL Hyaluron Kompozice 01 SMALLDermacol Hyaluronová terapie
Hyaluronová terapie je cíleně určena pro specifické potřeby pleti. Je neinvazivní a šetrnou alternativou hyaluronových injekcí. Jedinečná, velmi efektivní remodelační péče s čistou sférickou kyselinou hyaluronovou a silným protivráskovým komplexem vyplňuje vrásky a obnovuje 3D strukturu pokožky. Zlepšuje pevnost pokožky o 35 % * a vzhled výrazových vrásek o 12 % *. Redukuje povrch vrásek o 36 % * a jejich hloubku o 20 % *. Dlouhodobě zpevňuje kontury obličeje a obnovuje hustotu pleti, navrací jí pevnost a pružnost. Zvyšuje produkci kolagenu o 40 % ** a snižuje oxidativní stres narušující strukturu pokožky o 23 % **. Posiluje ochrannou kožní bariéru.

*Test in-vivo
** Test in-vitro

 

Remodelační denní krém - WRINKLE FILLER DAY CREAM

Dlouhodobě navrací obličeji kontury, viditelně vyhlazuje vrásky, omlazuje pleť a zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu. Zajišťuje celodenní hydrataci, svěžest pleti a zklidňuje ji. SPF 15 chrání pleť před slunečním zářením. Je určen pro všechny typy pleti. Aplikujte ráno na očištěnou pleť obličeje a krku, vynechte okolí očí a vyhněte se kontaktu s očima.


Remodelační noční krém - WRINKLE FILLER NIGHT CREAM

Dlouhodobě navrací obličeji kontury, viditelně vyhlazuje vrásky, zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu, omlazuje pleť. Během noci zajišťuje intenzivní hydrataci, regeneraci a výživu pleti, zklidňuje ji. Je určen pro všechny typy pleti. Aplikujte večer na očištěnou pleť obličeje a krku, vyjma okolí očí a vyhněte se kontaktu s očima.

Remodelační krém na oči a rty - EYE & LIP WRINKLE FILLER CREAM

Tento jedinečný krém vyhlazuje vrásky, zpevňuje okolí očí i rtů.  Dlouhodobě omlazuje pleť, viditelně vyhlazuje vrásky a zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu. Zajišťuje celodenní hydrataci a svěžest pleti. Je určen pro všechny typy pleti. Bez parfemace. Ráno a večer jemně vklepejte krém do oblasti očí a rtů.  

Hydratační a remodelační maska - INTENSIVE HYDRATING MASK
Intenzivně hydratuje pleť, posiluje, regeneruje a vyživuje. Chrání ji před oxidativním stresem a uklidňuje ji. Při pravidelné aplikaci redukuje vrásky, zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu a omlazuje pokožku. Je určena pro všechny typy pleti.
Nanášejte dostatečnou vrstvu na obličej, krk a dekolt, vyhněte se kontaktu se sliznicí oka, nechte působit 15 - 20 minut a potom masku setřete navlhčeným vatovým tampónem. Pleť následně ošetřete krémem Dermacol HYALURON THERAPY 3D.  Masku aplikujte 1 - 2x týdně.

Hyaluronová terapie obsahuje aktivní látky, které zajišťují velmi rychlý nástup účinku a dlouhodobý efekt. Čistá sférická forma kyseliny hyaluronové v dehydrované podobě velmi účinně váže vodu a nabobtnává na 30-ti násobek původní velikosti, čímž vyplňuje prostor a vrásky zevnitř. Dlouhodobě hydratuje a zabraňuje ztrátám vody z pokožky. Je alternativou hyaluronových injekcí. GATULINE® IN-TENSE je koncentrovaný rostlinný extrakt, jde o velmi rychlou a efektivní zpevňující a liftingovou látku. Remodeluje pokožku, reorganizuje v ní kolagenová vlákna, zvyšuje její hustotu a pevnost, redukuje nerovnosti, vyplňuje vrásky, viditelně vyhlazuje a vypíná. PEPHA®-TIGHT je unikátní aktivní látka získaná z mikrořasy, velmi rychle se vstřebává do pokožky a začíná ihned působit. Má okamžitý zpevňující účinek. STIMU-TEX® AS je speciální kombinace arganového oleje, vosku ječmene setého a bambuckého másla. Posiluje bariérovou funkci kůže, regeneruje epidermální bariéru, zklidňuje, zmírňuje symptomy velmi suché a podrážděné kůže. Chrání pokožku před alergickou reakcí, podrážděním a záněty, zabraňuje dehydrataci pokožky. KALPARIANE je olejový extrakt z hnědé mořské řasy s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin (Omega 3 a 6), obnovuje elasticitu epidermis. Pokožka si zachovává jemnost a pružnost. Vitamin E má výrazné antioxidační účinky a zpomaluje tak stárnutí. Vitamin F podporuje regeneraci buněk. Přírodní mandlový olej ošetřuje a regeneruje suchou a popraskanou kůži. Bambucké máslo chrání pleť před fyzikálními vlivy a volnými radikály. Glycerin hydratuje a zvláčňuje pleť. Kombinace UVA a UVB filtrů chrání před slunečním zářením.
Klinické studie potvrdily výbornou účinnost a kožní snášenlivost.


*Test in-vivo
** Test in-vitro

 

O  ZNAČCE DERMACOL

Historie původní a stále české kosmetiky Dermacol se začala psát ve Filmstudiu Barrandov v Praze. Odborníci z filmových studií se velmi brzy spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze a zahájili tak od počátku velmi úspěšnou spolupráci mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up. V té době byl uveden krycí make-up Dermacol – jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. Můžeme se tedy pyšnit tím, že krása mnohých filmových hvězd má svůj původ v kosmetice Dermacol z Prahy. I nyní si Dermacol udržuje svou dynamiku. Kromě evropských států se s ním můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha zemích Středního i Blízkého Východu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Každý čtvrtý  make-up prodaný v České republice je právě od značky Dermacol.  Každý pátý přípravek ze zpevňující péče o tělo je také Dermacol. Dermacol poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Pomáháme svým spotřebitelkám, aby se cítily a vypadaly lépe.

www.dermacol.cz
Více i na: www.dermacol.cz, https://www.facebook.com/dermacol.cz.sk

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha