Přihlásit
header 1000 fit

Kosmetická značka Dermacol uvádí podzimní trendy 2014

Roku 2014 vládne barva Radiant Orchid (zářivě fialová orchidej), která je směsí fuchsiové, fialové a růžové. Barva ovládla nejen kolekce návrhářů a bytový design, ale dominuje také v doplňcích (tašky, boty, bižuterie) a oblečení. Zkuste experimentovat i při líčení např. se stíny, rtěnkami a laky na nehty právě v tomto odstínu.
Podle výkonné ředitelky Pantone Color Institute Leatrice Eiseman charakterizují letošní podzimní trendy atypické a rafinované kolekce barev a jejich kombinací neobvyklých pro podzim. Červená, orchideově fialová, šedomodrá, zelená nebo žlutá – jejich kombinace vám pomůže vytvořit pestrou módní paletu.

 

Tip vizážisty Dermacol Tomáše Vidy:

DERMACOL Podzimní trendy 3RTY
Nerovnosti rtů vyplňte konturovací tužkou. Použijte rtěnku s intenzivnímí barevnými pigmenty, které dodají rtům sytou a zářivou barvu. Nezapomeňte na třpytivý lesk, který propůjčí rtům svěží a šťavnatý vzhled.
Sytá barva rtů dokáže oživit jednoduchý outfit, a vynikne při černobílé kombinaci. Vyberte si rtěnky Longlasting Lipstick v odstínech syté orchideové fialové a výrazné červené.

DERMACOL - kompozice produktůOČI
Jako základ použijte dlouhotrvající bázi pod oční stíny. Zintenzivní a prodlouží kvalitu líčení, kterou oceníte zejména během deštivých podzimních dní. Minerální oční stíny se třpytivým efektem aplikujte pod obočí, tmavý oční stín na celé pohyblivé víčko a fialový do středu víček. Vytvořte výraznou černou oční linku směrem ke spánkům. Nezapomeňte na řasenku!
Metalické odlesky očních stínů BonBon vyniknou, když při nanášení použijete kapičku vody. Použijte je při kouřovém líčení na pohyblivé víčko. Perlové sypké oční stíny obohacené duhovou perlovou texturou dodají očím hedvábný a jemně prozářený vzhled. Matné oční stíny jsou ideální pro denní líčení – vyzkoušejte například oční stíny Satin Duo.

(Dermacol)

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha