Přihlásit
header 1000 fit

Líčení pod brýle: Z jemné blondýnky svůdnou intelektuálkou!

DERMACOL Líčení pod brýle - blondýnka - růžové obroučky - SOči jsou prý oknem do duše… Pokud nosíte brýle, poutají Vaše oči pozornost ještě větší, než-li bez nich. Jak se nalíčit, když skrýváte oči za skly brýlí? Stačí jen několik správných kroků při líčení a zajímavé obroučky. Vizážista Dermacol Tomáš Vida radí, jak se stát z nenápadné blondýnky s brýlemi svůdnou intelektuálkou. 
 
 PLEŤ
Pravidelné čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků v rámci péče o pleť. Ráno i večer odstraňte  všechny nečistoty. Micelární pleťová voda Dermacol Detox & Defence neutralizuje v pleti škodlivé látky z vnějšího prostředí a pomáhá jí lépe dýchat. Pro dostatečnou ochranu pleti před vnějšími vlivy použijte krém Detox & Defence. Intenzivně se stará o pleť, detoxikuje ji, hydratuje a vyživuje. Poté na celou tvář naneste zkrášlující fluidy. Bronzujícím fluidem zvýrazníte kontury, naneste ho proto pod lícní kosti a na čelo. Nakonec na celou tvář, ideálně kulatým štětcem, aplikujte světle růžový rozjasňovač.
DERMACOL Líčení pod brýle - blondýnka - zelené obroučky - SOČI
Nejdříve použijte dlouhotrvající bázi pod oční stíny, která dokonale zmatní oční okolí a připraví ho na aplikaci očních stínů. Na celé pohyblivé víčko naneste minerální oční stíny s třpytivým efektem. Pro dokonalé orámování oči obtáhněte výraznou černou linkou směrem ke spánkům. Nezapomeňte na řasenku, ta dokonale zvýrazní líčení očí pod brýlemi.
TIP Dermacol
Ať už máte jako blondýnka kratší, nebo delší řasy, nenalíčené působí nevýrazně. Je to dané tím, že jsou světlé. Díky speciální krémové textuře a sytě černé barvě řasenky 1000 Lashes můžete nanášet řasenku v několika vrstvách za sebou. Kartáček přidržte ve vodorovné poloze a táhněte jím těsně od kořínků ke konečkům tak, abyste řasy nalíčili po celé jejich délce. Opakujte do dosažení požadovaného objemu řas!
 
RTY
Na jemné zvýraznění rtů použijte rtěnku, nebo lesk.  
 
TIP vizážisty Dermacol Tomáše Vidy 
Jste blondýnka?  Vsaďte na nápadnou černou linku a používejte jemnou škálu barev očních stínů i rtěnek a lesků na rty. Důležitý je, samozřejmě, výběr vhodných obrouček. 
 
POUŽITÉ PRODUKTY
Micelární voda Detox & Defence
Krém na tvář Detox & Defence
Zkrášlující rozjasňující hydratační fluid Day Light
Rozjasňující paletka
Duo minerální oční stíny s třpytivým měsíčním efektem, č. 5
Dlouhotrvající fix na oči BAMBI BLACK
Řasenka pro prodloužení a zhuštění řas 1000 Lashes Volume Build Up Mascara
 
Černé obroučky
Hydratační rtěnka s vůní šťavnatého lichi č. 1
 
Zelené obroučky
Třpytivý lesk na rty s vůní hroznového vína č. 3
 
Růžové obroučky
Třpytivý lesk na rty s vůní hroznového vína č. 8 
 
Brýle zapůjčila optika: See You Optic, Bratislava
Vizážista: Tomáš Vida/Dermacol
Foto: Dermacol

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha