Přihlásit
header 1000 fit

NEON MÁNIE trvá

Dodejte vašemu outfitu šmrnc!
DERMACOL NEON RAINBOW - kompozice 2 
Zářivými NEON barvami můžete obohatit nejen svůj šatník, doplňky a líčení, ale rozzářit můžete i své nehty. Limitovaná kolekce Dermacol NEON RAINBOW se pyšní 11 barvami. Zkuste příjemnou a svěží změnu a zařte celé léto s NEONY! 
 
Limitovaná kolekce neonových laků
Pestré barvy limitované kolekce NEON RAINBOW rozzáří nejen vaše nehty, ale možná i celý den nejen vás, ale i vašeho okolí. Laky NEON RAINBOW se lehce a rovnoměrně nanášejí a perfektně přilnou k nehtům. Pokud se bojíte zasychání, můžete být klidní, zasychají totiž velmi rychle. Kolekce obsahuje deset reflexních barev, z toho dvě se třpytkovým efektem a jednu transparentní barvu s většími třpytkami. Laky NEON RAINBOW je doporučeno používat zejména na nehty umělé. Pokud máte přírodní nehty, použijte před aplikací neonového laku ochranný podlak, např. Zpevňující lak s kalciem značky Dermacol, který povrch nehtů nejprve ošetří a zajistí tak jejich ochranu. 
DERMACOL ONE COAT - kompozicePro dosažení sytého efektu nanášejte dvě vrstvy neonových laků. 
Léto je přímo ideální k experimentování s neonovými barvami. Vyzkoušejte hned několik odstínů z kolekce NEON RAINBOW. Oživte jednu základní barvu několika dalšími odstíny, které aplikujte jako proužky, tečky, kytičky, hvězdičky,… Fantazii se meze nekladou. Čím barevnější, tím zajímavější a originálnější. 
Dodejte svému outfitu šmrnc s neonovými laky z kolekce NEON RAINBOW!
 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha