Přihlásit
header 1000 fit

Letní Dermacol líčení - oslnivě krásná celý den!

DERMACOL - Oslnivě krásná celý den - kTeplé slunečné dny nabíjejí pozitivní energií téměř každého z nás. Stále více myslíme na odpočinek a letní dovolenou. Ať už plánujete relax doma, nebo v zahraničí, podtrhněte své letní opálení vhodným líčením. Inspirujte se, jak být krásná během horkých letní dní.

 

PLEŤ
Pleť je pod neustálým napětím způsobeným nepříznivými přírodními podmínkami, stresem, zimou, větrem, smogem, změnou teplot, UV zářením, zplodinami nebo cigaretovým kouřem. Je velmi důležité odstranit všechny nečistoty, které se na pleti usadí přes den, nebo se vyloučí během spánku. Micelární pleťová voda Dermacol Detox & Defence neutralizuje v pokožce škodlivé látky z vnějšího prostředí a pomáhá jí lépe dýchat. Pro dostatečnou ochranu pleti před vnějšími vlivy použijte krém Detox & Defence. Intenzivně se stará o pleť, detoxikuje ji, hydratuje a vyživuje. K letní atmosféře patří svěžest a vitalita. Pokud je vaše kůže po celém dni unavená, s jemnými vráskami a bez jasu, pomůžou jí zkrášlující a rozjasňující hydratační fluida.

Tip Dermacol
Zkrášlující fluida můžete nanášet podle nálady a potřeby na hydratační krém, pod make-up nebo i bez make-upu. Můžete je použít na celý obličej, nebo lokálně (na partie kolem očí, pod oči, mezi obočí, na hranu nosu, špičku nosu, lícní kosti, bradu atd..), na dekolt ale i na další části těla, které chcete projasnit a rozzářit. Bronzující fluid pro zvýraznění kontur můžete nanést pod lícní kosti a na čelo. Světle růžový rozjasňovač můžete nanášet i na celou tvář na make-up, ideálně větším kulatým štětcem. Bílý rozjasňovač je určen k projasnění jednotlivých partií. Nanášejte ho menším kulatým štětcem (nebo i prsty) na oční víčka, do vnitřních koutků očí, pod obočí, na vrcholy lícních kostí, hřbet nosu a nad horní ret. Bronzovo zlatý rozjasňovač můžete nanášet větším kulatým štětcem na celou tvář. Tmavší hnědý odstín rozjasňovače je určen k modelaci kontur tváře. Nanášejte ho menším kulatým štětcem na čelo k hranici vlasů, na spánky, pod lícní kosti, čelist a boky nosu. Lze použít i na stínování očních víček. 

OČI
Základem líčení očí je zlatý odstín. Pokud stín nanesete na celé víčko, tak svůj pohled krásně rozzáříte. Opět sáhněte po rozjasňující paletce. Bílý rozjasňovač aplikujte na střed víčka a pod obočí. Z bronzující paletky použijte spodní tmavší část na vnější koutek. Oči zvýrazněte řasenkou, která řasy dokonale rozčeše a přirozeně zhustí. Nezapomeňte na obočí a upravte ho speciální tužkou.

RTY
Na celé rty naneste dlouhotrvající rtěnku.

TIP vizážisty Dermacol Tomáše Vidy
Denní letní líčení by mělo být velmi přirozené a svěží. Jednoduchý make-up můžete oživit i svěží rtěnkou růžové nebo oranžové barvy. Krásně rozzáří opálenou pleť a rty zároveň chrání a hydratuje. Vsaďte na vlasové doplňky – květiny,  čelenky nebo zajímavý klobouk. Dodají vám pocit jedinečnosti. A nezapomeňte na lak na nehty, v létě by neměl chybět!

POUŽITÉ PRODUKTY
Micelární voda Detox & Defence
Detoxikační a ochranný pleťový krém Detox & Defence
Zkrášlující rozjasňující hydratační fluid Day Light
Zkrášlující bronzující hydratační fluid SUN Bronze
Rozjasňující paletka
Bronzující paletka
Pěnové oční stíny s měsíčním třpytem Moon Touch č. 10
Krémová rtěnka s dlouhotrvajícím efektem Longlasting Lipstick č. 3
Jemná tužka na zvýraznění obočí č. 1
Řasenka pro prodloužení a zhuštění řas 1000 Lashes Volume Build Up Mascara
Neonový lak na nehty Neon Rainbow, odstín Kiss č. 14

Bižuterii zapůjčila prodejna I am, Obchodná 19, Bratislava
Šaty: La Femme
Vizážista: Tomáš Vida/Dermacol
Foto: Dermacol

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha