Přihlásit
header 1000 fit

Olympijská medailistka Gabriela Soukalová propůjčila svou tvář kosmetice Dermacol

DERMACOL Gabriela SoukalováČeská kosmetická značka Dermacol v minulosti spolupracovala hlavně s českými a slovenskými osobnostmi ze světa showbusinessu, ale po úspěšné olympiádě si vybrala nádhernou českou reprezentantku Gabrielu Soukalovou. Česká sportovkyně spojí svoji tvář se značkou Dermacol poprvé u příležitosti uvedení nové řady pleťové kosmetiky Detox & Defence.
 
Společnost Dermacol hledala nejen krásnou tvář, ale všestranně talentovanou osobnost, kterou našla právě v české medialistce.
 
 „Gabrielu jsme si vybrali proto, že kromě velkého talentu ve sportovním odvětví i hudb má obrovské charisma, nádherný úsměv a uhrančivý pohled,” říká Valéria Gazdová, marketingová ředitelka společnosti Dermacol.
 
DetoxDefence - kompoziceGabrielina pleť je velmi často vystavována nepříznivým vlivům, jakými jsou působení chladu, větru, časté střídání teplot, ale i dalším negativním vlivům - stresu, a častému nedostatku spánku. Propojení talentované medialistky s novou řadou Detox & Defence, která pleť ozdravuje, detoxikuje a poskytuje jí dokonalou ochranu zevnitř i zvenku, je tedy naprosto ideální.
 
“Když jsem dostala možnost spolupracovat se společností Dermacol, neváhala jsem a hned z několika důvodů jsem nabídku přijala. Téma kosmetiky je mi od malička blízké. Zastávám názor, že žena by o sebe měla pečovat a vypadat dobře v každé situaci. Produkty této značky používám už několik let, dá se říct, že je testuji přímo v extrémních podmínkách, téměř při každém závodě, a velmi se mi osvědčily,” říká Gabriela Soukalová.
          
 Dermacol Detox & Defence je přípravek, který ve spojení s účinnou mikromasáží poskytuje pleti potřebné detoxikační a ochranné účinky. 
 
Profesionální masáž obličeje, krku a dekoltu působí příznivě na celkové uklidnění a má blahodárný vliv na nervová zakončení v kůži. Prokrvením povzbudí krevní oběh, kůže dostane lepší barvu, zlepší se její dýchání. Dosáhnete zlepšení látkové výměny a pomůžete regulaci sekrece mazových a potních žláz. Působení tlaku vašich prstů na kůži urychluje odplavení kyseliny mléčné, čímž zmírníte svalovou únavu. Masírováním také odstraníte z obličeje, krku a dekoltu zrohovatělé buňky a tonizujete pleť.
 
Speciální Detox & Defence mikromasáž samozřejmě nenahradí profesionální masáž u kosmetičky, ale v několika krocích blahodárně znásobí účinek každodenní péče o pleť a dodá pocit svěžesti. Mikromasáž trvá jen pár minut a potřebujete k ní pouze šikovné prsty, nebo přírodní plochý štěteček ve tvaru vějířku. Mikromasáž provádějte na čisté pleti, kterou zbavíte nečistot pomocí Detox & Defence Micelární vody. Na pleť obličeje a krku lehce naneste Detox & Defence Pleťový krém a můžete začít. 
 
Krok 1 
 
Používejte obě ruce najednou, každá ruka masíruje svoji půlku obličeje. Na konečky prstů (nebo štěteček) naneste ještě trochu krému a po směru růstu obočí jemně obkružte oční oblouk. Tlak vašich prstů by měl být velmi lehký a příjemný. U kořene nosu směrem k obočí jemně přitlačte a měli byste např. u unavených očí pocítit úlevu. Podle pocitu i času několikrát opakujte.
  
Krok 2 
 
U vnějších koutků očí, tedy v místech tzv. vějířků mimických vrásek, bříšky prstů lehce poklepávejte a to opět tak, aby vám intenzita byla příjemná (nejlepší je využít prsteníčky). Tímto vklepáváním opět zajistíte lepší vstřebávání účinných látek, podporu detoxikace a zejména hydrataci a výživu, která je pro tuto oblast tak potřebná.
 
Krok 3
 
Mírným tlakem směrem vzhůru pomocí bříšek prstů obou rukou, s výjimkou palce, promasírujte lícní sval od vnějších koutků úst směrem ke spánkům. 
 
Krok 4
 
U vnějších koutků úst, tedy opět v místech tzv. mimických vrásek, bříšky prstů lehce poklepávejte tak, jak jste se již naučili u vnějších koutků očí. Zapomenout byste neměli ani na krk. Lehkými tahy pomocí bříšek prstů masírujte ze strany na stranu.
  
Krok 5
 
Pomocí bříšek prstů od středu čela vytvářejte krouživé pohyby, které začínejte od kořene nosu směrem k vlasové části. Postupujte od středu čela směrem ke spánkům a mírný tlak uplatňujte vždy směrem vzhůru a dolů odlehčete. Od spánků se lehounkým  krouživým pohybem vraťte na střed čela a opakujte několikrát. Tato část mikromasáže navodí příjemný pocit svěžesti při únavě očního okolí. 
  
Nezapomínejte na partie krku, které si rovněž zaslouží vaši intenzivní pravidelnou péči. Na stranu krku až k oblasti ušních boltců položte celou plochu ruky a lehce masírujte střídavě ze strany na stranu. Na oblast krku doporučujeme nanést o něco větší množství krému pro důkladnější regeneraci. 
 
Tato speciální mikromasáž je určena pro každou ženu (ale i muže), není nijak složitá a po několika opakováních ji krásně zvládnete a můžete ji používat i při nanášení denního krému, večer vám přinese uvolnění. Po masáži bude vaše pleť lépe absorbovat detoxikační a vysoce účinné látky. Po mikromasáži pleti doporučujeme 1 - 2x týdně použít Detox & Defence Pleťovou masku. 
 
 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha