Přihlásit
header 1000 kapital

Přímý prodej si získává stále větší oblibu u mladé generace

Mnoho příslušníků mladé generace je konfrontováno se skutečností, že zaměstnavatelé dávají přednost spíše pracovníkům s praxí, kteří firmě mohou již od začátku nabídnout zkušenosti, což je přednost, která spoustě mladých lidí před nástupem do prvního zaměstnání chybí. Omezený počet volných míst na trhu práce spolu s rostoucím množstvím absolventů vysokých škol tuto situaci ještě zhoršuje. Stále přitažlivější se tak pro ně stává přímý prodej, který vnímají jako zajímavou podnikatelskou příležitost s velkým potenciálem úspěchu.

Pro zahájení této činnosti nejsou nutné žádné formální předpoklady, a co je pro mnoho mladých lidí především důležité, ani vysoké vstupní investice. Přímý prodej jim tak umožňuje zahájit a rozvíjet podnikání v zajímavém a perspektivním oboru, zaštítěné renomovanou firmou a kvalitními produkty, kde se uplatňují zkušenosti se zvládnutím osobní komunikace ale i komunikace na stále důležitějších sociálních sítích.

V oblasti přímého prodeje se uplatní cílevědomí, pracovití a ambiciózní lidé bez ohledu na vzdělání, sociální status, pohlaví nebo věk. „Je tedy pochopitelné, že tento způsob podnikání láká také mladé lidi, kteří jsou otevřeni novým možnostem, jsou ochotni se učit a dosahovat cílů, které si sami stanoví. Přitažlivá je také skutečnost, že výdělky, kterých mohou přímí prodejci dosáhnout, jsou přímo závislé na jejich pracovním nasazení a s tím souvisejících dosažených výsledcích. Mnoho mladých lidí ocení také nezanedbatelnou skutečnost, že jejich pracovní doba je taková, jakou si sami určí.“říká Ildiko Dikošová, předsedkyně Asociace osobního prodeje, která sdružuje firmy dodržující přísný etický kodex.

Více na www.osobniprodej.cz

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha