Přihlásit
header 1000 kapital

Po Novém roce přijde Nová mBank

Logo mBank zakladniPo třinácti letech od svého vzniku a šesti letech na českém a slovenském trhu se mBank se svými 3,6 milióny zákazníků stala jednou z nejúspěšnějších značek finančních služeb v regionu. Je nejsilnější značkou v rámci mBank Group, která právě v těchto dnech mění svůj název z BRE Bank Group. To však není jediná změna, kterou mBank v Česku a na Slovensku chystá. V rámci projektu Nová mBank představí v únoru příštího roku nejen nové logo a firemní design, ale současně nabídne zákazníkům nové internetové bankovnictví. To představuje největší inovaci a zároveň i investici v rámci Nové mBank.
 
„mBank se promění. Změníme logo a představíme nové internetové bankovnictví. Co ale určitě nezměníme, je přístup ke svým zákazníkům. Nestaneme se nudnou bankou. Budeme stále otevření, transparentní a dynamičtí a vrátíme mBank  roli průkopníka a nositele inovací,“ říká Roman Truhlář, generální ředitel mBank.
 
Logo mBank podnikateleRevoluční internetové bankovnictví 
Nové internetové bankovnictví bylo vyvinuto mezinárodními experty pro všechny tři trhy současně (PL, ČR, SR). Na jeho přípravě se podílí více než 300 zaměstnanců mBank ve spolupráci s globálními partnery, ze kterých jmenujme například Accenture, Artegence a Meniga.
Výsledkem jejich práce bude uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné prostředí s desítkami nových funkcí a vylepšení, jež se svým neotřelým designem radikálně odlišuje od dosud užívaných tabulkových přehledů.
 
„Naším cílem bylo navrhnout jednoduché, přehledné, funkční a uživatelsky přátelské internetové bankovnictví, které spojuje užitečné funkce s intuitivní navigací a svěžím, neotřelým designem," říká Michał Panowicz, výkonný ředitel projektu, a dodal: „Vsadili jsme na inovativní technologická řešení, která v on-line bankovnictví nebyla dosud použita. Že to byl krok správným směrem a že mBank dnes stojí na špici v internetových bankovních inovacích, dokazuje řada mezinárodních ocenění, kterými se dnes Nová mBank může pochlubit." 
 
Zákazníci mBank mohou nyní navštívit internetovou stránku www.novambank.cz, na které je již umístěno startovní video a základní odpovědi na otázky spojené s  přechodem na nové internetové bankovnictví a jeho funkcemi. Tato stránka bude postupně odkrývat další funkce tak, aby se s nimi zákazníci mohli již dopředu seznámit.   
 
Zákazníci mBank budou moci „okusit“ nové internetové bankovnictví již v únoru 2014. Jako první jej začnou používat klienti, kteří sami požádají o přednostní přístup v současném internetovém bankovnictví. Všichni zákazníci pak získají přístup do nového bankovnictví nejpozději v druhém kvartále 2014. Po přechodnou dobu bude zákazníkům umožněno využívat jak původní, tak i nové internetové bankovnictví mBank. Zákazníci budou o všech změnách i možnosti přístupu do nového internetového bankovnictví informováni standardními prostředky, které mBank ke komunikaci využívá. Tedy zprávami v internetovém bankovnictví, e-mailem a SMS. Další informace budou dostupné na internetových stránkách www.mbank.cz 
 
Nové logo a design 
Změna názvu mateřské BRE Bank na mBank S.A. je příležitostí k osvěžení firemní identity mBank samotné. Zákazníci se dočkají nejen nového loga, ale i nových internetových stránek. Homepage mBank bude vyjadřovat filosofii mBank a bude připomínat spíše internetový e-shop než korporaci. 
Odvážný koncept nového loga připomínající čárový kód je z dílny agentury BNA. Vybraná škála barev navazuje na barvy současného loga s kytičkou a vyjadřuje blízkost k zákazníkům a pochopení jejich potřeb. V Polsku díky větší diverzifikaci obchodních linií využijí hned pět barevných mutací loga. V Čechách a na Slovensku budou využívány dvě, jedna pro osobní a druhá pro podnikatelskou klientelu.  
 
Z BRE Bank SA na mBank S.A. 
V pondělí 25. listopadu se všechny značky Skupiny BRE v Polsku včetně BRE Bank samotné přejmenovaly na mBank. V Čechách a na Slovensku dojde k přejmenování, po provedení standardních legislativních kroků, nejpozději k 1. 1. 2014. 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha