Přihlásit
header 1000 fit

Nová řada produktů Oilatum - Zklidnění a ochrana

Nová řada produktů Oilatum - Zklidnění a ochrana

Všechny přípravky Oilatum z nové řady Zklidnění a ochrana byly vytvořeny speciálně pro kojence a děti se suchou, svědivou a podrážděnou pokožkou. Jako součást běžné péče o pokožku respektují přirozenou ochrannou kožní bariéru, která ji udržuje hydratovanou, a tím ji pomáhá chránit proti přílišnému vysychání.

Novorozenecká a kojenecká pokožka je méně odolná vůči zevním vlivům než u většího dítěte nebo dospělého a z toho důvodu je potřeba o ni vhodně pečovat, zvlášť v letním období. Citlivá dětská kůže může na sluneční paprsky a vysoké teploty zareagovat zarudnutím, podrážděním, výsevem pupínků nebo svěděním. Proto kromě vhodných opalovacích prostředků s vysokým faktorem bychom měli věnovat pozornost i následné péči o pokožku.

Nová řada Oilatum Zklidnění a ochrana byla vyvinuta speciálně pro kojence a malé děti. Zahrnuje hydratační tělové mléko a šetrné mycí přípravky. Výrobky jsou určeny pro pravidelné každodenní používání již od prvního dne života.

Vyživující tělové mléko Oilatum pro děti

Bylo klinicky ověřeno, že toto jemné tělové mléko zklidňuje a chrání pokožku, a tím snižuje její suchost, svědění a podráždění. Díky obsahu minerálních olejů předchází dalšímu vysychání pokožky tím, že vyživuje jemnou kožní bariéru kojenců a dětí. Používejte pravidelně pro dlouhodobou ochranu a prevenci vysychání pokožky.

Pěna do koupele Oilatum pro děti

Vytváří bohatou pěnu bez rizika podráždění suché pokožky. Díky jedinečnému složení si děti mohou koupel pořádně užít a vy nemusíte mít obavy z nepříznivého vlivu koupelové pěny na citlivou pokožku.

Mycí gel a šampon Oilatum 2 v 1 pro děti

Obsahuje ultra jemné čisticí složky, které jsou šetrné k suché dětské pokožce. Odstraňuje nečistoty účinněji než pouhá voda, a přitom nepoškozuje ochrannou vrstvu pokožky – díky tomu pomáhá předcházet jejímu dalšímu vysušování.

Dětský šampon Oilatum pro snadné rozčesávání

Obsahuje ty nejšetrnější mycí prostředky pro dětské vlásky a navíc nepálí v očích. K šamponu je přidán jemný kondicionér pro snadné rozčesávání, a usnadňuje tak umývání vlásků a péči o ně nejen dětem, ale i maminkám.

Všechny produkty značky Oilatum můžete zakoupit v lékárnách. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.

Více info rmací najdete na webových stránkách www.oilatum.cz.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha