Přihlásit
header 1000 fit

Posilte harmonii vaší pleti za 8 dní s Potent Pomegranate8 Complex

Posilte harmonii vaší pleti za 8 dní s Potent Pomegranate8 Complex

Objevte 8 nových rozměrů zářivé a zdravé pleti.

Zdravá pleť má ve své přirozenosti dynamickou rovnováhu a vše pracuje v naprosté harmonii. Tato přirozená, ale křehká rovnováha může být snadno narušena vnějšími agresory a pleť tak může ztrácet na své zářivosti, může docházet k vysušení a celkové únavě – je tedy pravý čas dopřát vaší pleti sílu. NOVÁ řada Nutritious Vitality8™ stvořená pro obnovení přirozené krásy vaší pleti obsahuje Nutritious Vitality8™ Radiant Dual-Phase Emulsion, Moisture Creme, Overnight Creme/Mask a Overnight Detox Concentrate. Tato exkluzivní a výkonná kolekce vám pomůže znovu dosáhnout mladistvého vzhledu vaší pleti. Vaše pleť bude opět zářivá, hydratovaná a vyživená.

8 VÝKONNÝCH INGREDIENCÍ: Čerpajíc inspiraci z tradiční čínské medicíny, kde krásná pleť rovná se pleť zdravá a vyvážená, Esteé Lauder představuje NOVÝ Nutritious Vitality8™ s unikátním Pomegranate8 Complexem. Již po dobu několika dekád Estée Lauder Nutritious využívá výživnou sílu granátovníku obecného, jehož plody obsahují mnoho prvků navracející pleti zdravě vypadající vzhled. Nyní, NOVÝ Pomegranate8 Complex přináší ještě účinnější antioxidační sílu tohoto "nadovoce" a 8 výkoných složek – granátového jablka, mýdelníku, mangostany lahodné, extrakt z bobulovitých plodů, vitamínu C, vitamínu E, anti-oxidační směsi a minerální vody. Poskytněte intenzivní dávku energie, hydratace, vitamínů a minerálů vaší pokožce s novým Pomegranate8 Complexem a poskytněte tak své pleti klíčové živiny pro docílení přirozené rovnováhy a funkčnosti pokožky.

8 KLÍČOVÝCH ZNAKŮ ZDRAVĚ VYPADAJÍCÍ PLETI NOVÁ řada Nutritious Vitality8 ™ pomáhá znovu aktivovat 8 klíčových znaků zdravé pleti. Získejte díky této efektivní a rychle účinné řádě 8 znaků zdravý a mladistvý vzhled za pouhých 8 dnů. Vaše pleť bude vypadat následovně:
1. Hydratovaně
2. Vyživeně
3. Plná energie
4. Zklidněná
5. Zdravě zářící
6. Pružná
7. Vyhlazená
8. Jemnější

THE NUTRITIOUS VITALITY8™ COLLECTION

Každý z produktů nové kolekce Nutritious Vitality8™ aktivně pracuje na znovuvrácení mladistvého, krásného a zářivého vzhledu vaší pleti. Tato silně energizující kolekce využívá síly ukryté v novém Pomegranate8 Complexu, lze ji kombinovat s výrobky z kolekcí Nutritious Radiant Vitality and Rosy Prism™ , touto kombinací si vytvoříte nepřekonatelnou řadu produktů Nutritious pečující o skvělý vzhled vaší pleti.

NOVÁ Nutritious Vitality8™ Radiant Dual-Phase Emulsion
Tato vyživující, za to velmi lehká "bomba" dodá vaší pleti okamžitou hydrataci, svěžest a záři. V ten samý moment výtažky z ženšenu a účinné látky Pomegranate8 Complexu dodávají pleti životní energii. Inovativní dvoufázová formule posiluje schopnost vnitřní hydratace pokožky a zanechává pleť svěžesti a vitality.
NOVÝ Nutritious Vitality8™ Radiant Moisture Creme Infuze plná celodenní hydratace vaší pleti. Tento výživný krém pomáhá svými antioxidačními schopnostmi neutralizovat vnější enviromentální vlivy a zanechává pleť hladší, zdravější, hydratovanější a svěžejší.
NOVÝ Nutritious Vitality8™ Radiant Overnight Creme/Mask Bohatý noční hydratační krém obnovující rovnováhu pleti, navrací hloubkovou hydrataci a přináší pro pleť potřebnou výživu. Tento krém lze též použít jako velmi intenzivní masku - pro intenzivní dodání nutných živin.
NOVÝ Nutritious Vitality8™ Radiant Overnight Detox Concentrate Vysoce intenzivní a výkonná detoxikační péče s obsahem koncentrovaného granátového jablka pro vaši pleť hladší, jemnější a jasnější. Určeno k sezónímů užití, s obsahem zeminy pro lepší schopnost absorbce nečistot a lepší detoxikaci pokožky. Pomáhá minimalizovat vzhled rozšířených pórů a jiných škodlivin pleti, způsobených znečištěním nebo vnějšími agresory. Naneste večer před použitím hydratačního krému. Použivá se po dobu 28 po sobě následujících nocí na začátku nové sezóny či dle nutnosti.

VŮNĚ SIGNATURE NUTRITIOUS

Inspirována „vibrující" energií Jižního Pacifiku, vůně která osvěží vaše smysly. Kombinace šumivých grapefruitů, čínského pomeranče a černého rybízu se mísí s jemnou vůní rebarbory, asijské hrušky a třešňových květů. Jemné tóny vůně lotusu a růžové orchidee jsou změkčeny ovocným pižmem, které dokonale zakončuje tuto překrásnou vůni.

Nová řada Nutritious Vitality8™ je dermatologicky testována, bez alergenů a byla speciálně vytvořena a testována na asijském typu pleti.
CENA PRODUKTŮ ŘADY NUTRITIOUS VITALITY8™:
NEW Nutritious Vitality8™ Radiant Dual-Phase Emulsion 1780 Kč
NEW Nutritious Vitality8™ Radiant Moisture Creme 1780 Kč
NEW Nutritious Vitality8™ Radiant Overnight Creme/Mask 1850 Kč
NEW Nutritious Vitality8™ Radiant Overnight Detox Concentrate 1950 Kč

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha