Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

KLÁRA SPILKOVÁ PŘED TURNAJEM V TURECKU

KLÁRA SPILKOVÁ PŘED TURNAJEM V TURECKU

(Belek, 15. 5. 2015) Česká profesionálka Klára Spilková má před sebou čtvrtý turnaj této sezóny. TURKISH AIRLINES LADIES OPEN se hraje od 17. do 20. května 2015. Klára Spilková se tohoto turnaje účastní již po páté, změna je však letos v přemístění turnaje na golfové hřiště Carya Golf Club. Par hřiště je 72 ran a dotace turnaje pro letošní rok je 500 000 EU. Mezi rozhodčími je také český sudí Michal Jon.

Pro Kláru Spilkovou je to velmi dobrý turnaj. Pouze v roce 2012 neprošla cutem, jinak se vždy umístila v Top 20. V roce 2011 skončila na 11. místě, v roce 2013 na 17. místě a loni na 6. místě. Uvidíme, jak hráčce sedne výměna hřišť z National Golf Club na Carya Golf Club. Další nepatrnou změnou je také začátek turnaje, který se hraje od neděle do středy, která má pomoci větší pozornosti médií. Česká hráčka vstoupí do klání jako 45. hráčka žebříčku LET – Order of Merit.


„Do Turecka jsme přiletěly v pondělí kolem poledne. Po zbytek dne i celý druhý den, jsme odpočívaly a relaxovaly. Večer jsem se pak byla protáhnout v posilovně před hokejovým zápasem, který se tu promítal, a tak jsem mohla pořádně fandit. V úterý večer mi přiletěl můj coach Keith Williams, kterého mohu využívat díky podpoře ČGF. Ve středu jsme se hned společně vydali na hřiště, ale protože ještě bylo veřejnosti otevřené a ucpané dovolenkovými golfisty, hrála jsem pouze 12 jamek. Odpoledne jsme pak ladili formu na tréninkových plochách. Druhý den jsme vstávali brzy, abychom byli na hřišti, co nejdříve a obešli ho celé. Hřiště se mi moc líbí je ve skvělé kondici, první devítka je širší a na druhé devítce je důležité umístit dobře driver. V celku se od sebe devítky dost liší. Oproti hřišti National jsou jamky širší a vypadají mírumilovněji. Dneska jsem strávila poslední den s Keithem, kdy jsme pracovali na jednotlivých aspektech hry. Zítra mne čeká Pro-Am a v neděli už začíná turnaj, na který se moc těším." popisuje svůj program v Turecku Klára.

Pro další informace kontaktujte:
Bc. Monika Dvořáková
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 725 154 161

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha