Přihlásit
header 1000 kapital

ČSOB zavádí pro své klienty pozici ombudsmana

Československá obchodní banka, a.s. v rámci svého proklientského přístupu a snahy o zlepšování služeb spojila dva útvary řešící reklamace do jednoho útvaru s názvem Péče o klienta. Součástí těchto změn je také rozšíření působnosti stávajícího ombudsmana Ery a Poštovní spořitelny Martina Kováře na celou oblast služeb pro soukromou i firemní klientelu ČSOB. 
 
„Naší dlouhodobou snahou je vytvářet a udržovat vyvážený, partnerský vztah mezi klientem a bankou. Podobně jako v jiných institucích, i v bance si může klient stěžovat a je dobré mu naslouchat. Mým posláním je vyhledávat a nalézat oboustranně přijatelná řešení problémů při respektování individualit klientů a našich podmínek,“ říká Martin Kovář, ředitel útvaru Rozvoj péče o klienta a Ombudsman ČSOB. „Mým cílem je také nacházet oblasti ke zlepšení a iniciovat změny,“ dodává Martin Kovář. 
 
Útvary Péče o klienta mají za úkol nezávisle posoudit klientská odvolání proti výsledku či průběhu řešení stížnosti nebo reklamace. Také iniciují diskusi o námětech klientů na možná zlepšení bankovních služeb. Ombudsmana je možné kontaktovat prostřednictvím formuláře na webových stránkách, e-mailu nebo poštou na adresu centrály banky. 
 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha