Přihlásit
header 1000 fit

Novinky Syncare

Novinky Syncare

Znečištěné prostředí, nedostatek spánku, kouření nebo alkohol a nadměrné opalování zanechávají negativní stopy na pleti především v obličeji. Následkem je ztráta tonusu a elasticity pleti i nezdravé zabarvení, to vše negativně působí na její vzhled.

Klíčem k mladistvému vzhledu je podpora regenerace pleti, spojená s jejím omlazením.

Jeden přípravek - trojí účinek

Syncare Multi Lift 100 procentní kyselina hyaluronová v unikátním krémovém séru.
Změnu uvidíte ihned po použití. 100 procentní kyselina hyaluronová působí na pleť jako „živá voda". Je klíčem k mladistvému vzhledu hned ze 3 důvodů. Dokáže hydratovat, zpevňovat a omlazovat jemnou pokožku obličeje i v choulostivých partiích s viditelný efektem. Sérum Multi Lift s kyselinou hyaluronovou pleť okamžitě vyhlazuje a zjemňuje, takže vypadá mladší a jen září. Při delším používání dochází k jejímu viditelnému omlazení. Už nemusíte kombinovat několik krémů. Stačí jeden s trojím účinkem a viditelným efektem.
K zakoupení v lékárnách a kosmetických studiích, 8 ml za 340 Kč.

Pro pevné kontury a svůdný dekolt

Syncare krém se skvalanem a vitamínem E.
Tento lehký a přitom bohatý výživný krém je vhodný pro všechny typy zralé pleti.
Kombinace 100 procentní kyseliny hyaluronové, rostlinného skvalanu a vitamínu E propůjčuje krému mimořádné omlazující účinky. Už po několika použitích poznáte rozdíl. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a svěží, kontury obličeje jsou zpevněné.
Vzhledem k vysokým schopnostem regenerace je vhodný pro denní i noční ošetření. Neobsahuje konzervanty ani parfemace a díky tomu je vhodný i pro křehkou citlivou pleť.
K zakoupení v lékárnách a kosmetických studiích, 50 ml za 612 Kč.

www.syncare.cz

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha