Přihlásit
header 1000 fit

Svěží energie nejnovějších sprchových gelů

Radox-Energise-FL-250ml-8949458Často hledáme v průběhu týdne inspiraci, jak nastartovat či zakončit hektický den něčím povzbudivým. Nejnovější trojice dámských sprchových gelů Radox – Revive, Uplifting a Energise – přináší dokonalou regeneraci i příjemné osvěžení těla i mysli hned ve třech různých variantách. Stačí si vybrat, která vůně či povzbudivý účinek bude vyhovovat aktuální náladě nejvíce. 
Sprchové gely značky Radox vynikají svou bohatou paletou barev i vůní na bázi přírodních ingrediencí, dodávají tělu dokonalou rovnováhu i příjemné povzbuzení. Trojice nejnovějších dámských sprchových gelů značky Radox nabízí výjimečné spojení citrusových plodů s nezaměnitelným aroma tropických rostlin a bylinek. Díky nim bude ranní či večerní sprchování jedinečným osvěžujícím rituálem, na který se budete každý den těšit.
Sprchový gel Energise
Pro všechny, kdo potřebují maximální vzpruhu, je „energický“ sprchový gel Radox Energise ideální volbou. Tato 100% dávka energie, která v sobě ukrývá výjimečné spojení svěží limetky a opojné máty, nabízí chladivé povzbuzení s nádechem příjemného letního aroma. Najděte ztracenou energii a dopřejte svému unavenému tělu tu správnou péči. Vaše tělo i mysl budou pak fungovat na hranici svých možností. 
Radox-Revive-FL-250ml-8949457Sprchový gel Revive
Jemný, avšak „oživující“ sprchový gel Radox Revive pomůže načerpat novou dávku energie díky okouzlující vůni šťavnaté mandarinky a voňavé citronové trávy. Stačí probudit všechny smysly a přenesete se do dalekých tropů, zemí původu citronové trávy. Osvěžující mandarinkové aroma navíc pozitivně stimuluje lidskou psychiku. Tato zajímavá kombinace přírodních ingrediencí dokáže nejen dobře naladit, ale i příjemně povzbudit. 
Radox-Uplifting-FL-250ml-8949456Sprchový gel Uplifting
Doslova „povznášející“ účinky sprchového gelu Radox Uplifting, které dodává netradiční spojení růžového grapefruitu a regenerující bazalky, ocení všechny ženy, které se potřebují dokonale odreagovat a zbavit se každodenního stresu. Odhalte nahořklou vůni grapefruitu, který povzbuzuje dobrou náladu společně s výjimečným aroma bazalky, která dokáže projasnit pokožku a podpořit její odolnost. Po sprchování se budete cítit jako znovuzrozená. 
 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha