Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

Historický úspěch: KLÁRA SPILKOVÁ ZAHÁJILA SEZONU VÍTĚZSTVÍM V MAROKU

Historický úspěch: KLÁRA SPILKOVÁ ZAHÁJILA SEZONU VÍTĚZSTVÍM V MAROKU

KLÁRA SPILKOVÁ ZAHÁJILA NA LET SVOU SEDMOU SEZONU VÍTĚZSTVÍM V MAROKU

Česká profesionálka Klára Spilková má za sebou první letošní LET turnaj - LALLA MERYEM CUP, který se hrál od 13. do 16. dubna 2017 v Maroku. Turnaj se odehrál na hřišti Blue Course s parem 72 resortu Royal Golf Dar- Es - Salam.

 

Do Maroka Klára přiletěla již v pondělí brzy ráno, kvůli úternímu Pro-Am. Spolu s ní přicestovala také její nová caddy Kateřina Dvořáková.

Od pondělí na turnaji panovala dobrá atmosféra a krásné počasí. Na hřišti Dar-Es-Salam se od minulého roku udělalo pár změn. Přibylo pár bunkerů na hřišti a také vodní překážky. Hřiště je úzké a vcelku technicky náročné.

Po prvním kole dělila druhou přičku, když zahrála 69 ran (-3). V druhém kole to bylo horší - 74 ran (+2). Po sobotním kole byla na šestém místě. V neděli se zrodila senzace. Klára Spilková předvedla úžasný výkon – 66 ran (-6) a získala svůj první profesionální titul v kariéře. O jednu ránu porazila největší favoritku turnaje – Suzann Pettersen z Norska.

„Nelze popsat to, co cítím. Je to úžasné,“ řekla Klára při prvním televizním interview. Zároveň poslala poděkování všem, kteří jí k úspěchu pomohli. Svému týmu, sponzorům, partnerům a také všem fanouškům.

Tím to ale nekončí. Naopak, sezona 2017 vlastně teprve začíná. Ovšem v tom nejlepším, vítězném stylu

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha