Přihlásit
header 1000 fit

ESTÉE LAUDER DOUBLE WEAR RADIANT CONCEALER

Řada Double Wear od Estée Lauder s oceňovaným dlouhotrvajícím krytím, které odolá i každodenním životním nástrahám, se nyní rozrůstá o nový korektor. Nový Double Wear Radiant Concealer s recepturou, která za pomoci rostlinných výtažků vyživuje pleť a dá jí během okamžiku jasný finiš. Lehoučké tekuté složení slibuje okamžitou a celodenní hydrataci. Výsledkem je jednotný hebký finiš pleti se zdravým jasem. Double Wear Radiant Concealer můžete skvěle kombinovat s makeupem Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup, a vytvořit tak dlouhotrvající bezchybný vzhled.

ESTÉ LAUDER PŘEDSTAVUJE DAYWEAR EYE COOLING ANTI-OXIDANT MOISTURE GELCREME

První péče řady DayWear pro okamžitou hydrataci očního okolí
Nový DayWear Eye Cooling Anti-oxidant Moisture GelCreme přináší okamžité chladivé probuzení. Tento nepostradatelný oční krém obsahuje extrakt z okurek, který má na svědomí permanentní 24hodinovou hydrataci. V momentě doteku s pletí pocítíte příjemný chladivý účinek, který svou silou výrazně eliminuje otoky očí a zároveň oblast rozjasní. I tato novinka obsahuje ikonický Super Anti-Oxidat Complex, který je pro řadu DayWear tolik typický. Komplex chrání pleť před působením volných radikálů a úspěšně podporuje její mladistvý vzhled.

Jak se zbavit kruhů pod očima

Jak se zbavit kruhů pod očima

Mnoho žen i můžu často trápí nehezké kruhy pod očima, které evokují unavený dojem či přidávají na věku. Vznikají z nedostatku spánku, stresu, dehydratace či jsou genetickou záležitostí. Naštěstí existuje mnoho kosmetických způsobů, které kruhy pod očima pomohou odstranit.

ESTÉE LAUDER - SÉRUM ADVANCED NIGHT REPAIR

Nyní má pojem ‘KRÁSA SCHOVANÁ V LAHVIČCE’ nový významný význam - Estée Lauder, 1982
Když bylo sérum Night Repair v roce 1982 představeno, byl to revoluční moment v historii péči o pleť. Poprvé se v péči o pleť kladl důraz na noční obnovu pleti. Za posledních 30 let výzkumu, Estée Lauder nadále pokračuje v revoluci v péči o pleť. S dědictvím prvenství, "malá hnědá lahvička" zůstává jedním z nejprodávanějších, nejlépe fungujících produktů v historii Estée Lauder:

Jak snadně minimalizovat póry

Jak snadně minimalizovat póry

Ucpané póry a černé tečky na obličeji jsou strašákem mnoha žen i mužů. Mnohdy je „pórovitá“ pokožka daná genetickou dispozicí, kterou nelze zcela odstranit, nicméně vhodnou péčí je možné tento problém zmírnit.

Pryč s dvojitým podbradkem

Pryč s dvojitým podbradkem

Ženský půvab přitahuje mužskou pozornost různými způsoby, ale málokoho na ženě upoutá dvojitý podbradek. Tato vada ubírá na kráse oběma pohlavím a patří mezi ty, které těžko ukryjete před pohledy okolí. Svoji roli může sehrát genetika, nezdravý životní styl i přibývající věk. Jednoduchým a účinným řešením, které tento problém odstraní, je liposukce podbradku. Zákrokem, který provádí specialisté na pražské klinice plastické a estetické chirurgie FORMÉ clinic, získáte pevný profil i sebevědomí.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha