Přihlásit
header 1000 fit
Romantické menu

Romantické menu

Jak oslavit výjimečné chvíle s partnerem? Nejlépe skvělou večeří při svíčkách a dobrým vínem! Vyzkoušejte naše tříchodové menu, jež promění večeři doma v zážitek jako z té nejlepší restaurace.

Rostou!

Jak se v posledních dnech můžete přesvědčit přímo v našich lesích, nebo aspoň při cestách tramvají či vlakem, kde lze často potkat spokojeně se tvářící houbaře s košíky plnými lesní úrody, opravdu rostou!


Patříte-li i vy ke šťastlivcům, kteří měli možnost vyrazit do lesů a potěšit své houbařské srdce, můžete se při zpracování své lesní sklizně nechat inspirovat třeba následujícím receptem z kuchařky Zátkových těstovin.

Chutné a zdravé pokrmy pro celou rodinu o 30 % rychleji

delimano_big_cook_book_2012_2Delimano Gourmet Cooker 8v1 je tzv. pomalý hrnec, ve kterém lze nejen vařit, ale i připravovat pokrmy na páře, smažit, fritovat nebo grilovat. Připravíte v něm vše od gulášů přes polévky po rýži či zeleninu na páře, pečené kuře nebo grilovaná masa a ryby.

Gurmánské šunkové recepty

edkvikovo-brynzov_krm_img_3903Moderní a zajímavé recepty od "Zapálené kuchařky" a autorky mnoha kuchařských knih Lenky Požárové, s kterými zažijete skvělý gurmánský zážitek v teple domova a případně i oslníte své hosty.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha