Přihlásit
header 1000 fit
Zabalte si na cesty CRP test. Pomůže zjistit, zda potřebujete antibiotika

Zabalte si na cesty CRP test. Pomůže zjistit, zda potřebujete antibiotika

Jak si zabalit lékárničku na dovolenou a přitom na nic důležitého nezapomenout? Její základní složení můžete získat i v lékárně zakoupením hotové sestavy v praktické tašce. Seznam dalších součástí nenechávejte na poslední chvíli. Pokud pravidelně užíváte léky na lékařský předpis, zabezpečte si je včas a v dostatečném množství. Nezapomeňte také na alergie. Další složení závisí od cíle vaší cesty a zdravotního stavu. V každém případě doporučujeme přibalit CRP test.

WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 JARO

beautyJaké budou módní trendy v r. 2011? Jaké líčení doporučují významné značky jako Estée Lauder a jejich vizážisté? Jaký účes byste mohli vyzkoušet? Co s přicházejícím jarem se svou postavou a tváří, jaká se nabízejí vylepšení za pomoci dnes už příjemných neinvazivních technologií? A jak ve volných chvílích příjemně a účinně relaxovat?

Jak prát jemné oblečení?

dreftŽeny mají ve svých skříních spoustu oblečení, jež opravdu milují a které vyžaduje speciální péči, aby neztratilo svoji barvu a tvar. Jemné oblečení si zaslouží speciální péči. Nejdůležitější je správný výběr pracího prostředku a dodržování několika zásad.

Gillette Venus

Nová atraktivní verze Gillette® Venus® EmbraceTM je technologicky nejdokonalejším dámským holicím systémem z rodiny Gillette Venus. Pyšní se atraktivní fialovo-tyrkysovou gelovou rukojetí, která perfektně padne do ruky a zajišťuje tak dokonalou kontrolu a bezpečné oholení i když je mokrá.

Zdravý kořínek

Internetový portál, na němž najdete vše o tucích. Přečtěte si více o výrobě a složení tuků, o tom, proč by v našem jídelníčku tuky neměly chybět, ale také o vybraných dietách a jídelníčku našich celebrit. Za pomoci interaktivních nástrojů se zábavnou formou dozvíte, jaké mýty o tucích jsou u nás nejrozšířenější, nakolik odpovídá Váš jídelníček doporučením odborníků a mnohé další. www.zdravykorinek.cz

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha