Přihlásit
header 1000 cestujeme golf
Tiroler Zugspitz Arena – na sluneční straně Zugspitze

Tiroler Zugspitz Arena – na sluneční straně Zugspitze

Rakouská lyžarská střediska jsou jistě i v této sezóně jedním z nejvyhledávanějších cílů zimní dovolené pro velkou část lyžařů, snowboardistů, rodin s dětmi.
Podívali jsme se na jeden z velmi oblíbených areálů našich jižních sousedů – Tiroler Zugspitz Arena. Není to největší rakouský areál. Má “jen” 139 kilometrů sjezdovek.

KLÁRA SPILKOVÁ SE KVALIFIKOVALA NA THE EVIAN CHAMPIONSHIP

KLÁRA SPILKOVÁ SE KVALIFIKOVALA NA THE EVIAN CHAMPIONSHIP

Klára Spilková se zúčastnila dvoukolové kvalifikace na THE EVIAN CHAMPIONSHIP ve Francii, ve dnech 3. – 4. června 2015. O dvě postupová místa bojovalo 59 hráček na hřišti Evian Resort Golf Club s parem 71. V prvním kole předvedla Spilková skvělý výkon 69 ran (-2), který ji vynesl do vedení. V druhém kole 71 ran (E). S celkovým výsledkem -2, obsadila 2. místo, kterým si pojistila účast na velkém zářijovém majoru.

KLÁRA SPILKOVÁ PŘED TURNAJEM V TURECKU

KLÁRA SPILKOVÁ PŘED TURNAJEM V TURECKU

(Belek, 15. 5. 2015) Česká profesionálka Klára Spilková má před sebou čtvrtý turnaj této sezóny. TURKISH AIRLINES LADIES OPEN se hraje od 17. do 20. května 2015. Klára Spilková se tohoto turnaje účastní již po páté, změna je však letos v přemístění turnaje na golfové hřiště Carya Golf Club. Par hřiště je 72 ran a dotace turnaje pro letošní rok je 500 000 EU. Mezi rozhodčími je také český sudí Michal Jon.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha