Přihlásit
header 1000 cestujeme golf
KLÁRA SPILKOVÁ SE KVALIFIKOVALA NA THE EVIAN CHAMPIONSHIP

KLÁRA SPILKOVÁ SE KVALIFIKOVALA NA THE EVIAN CHAMPIONSHIP

Klára Spilková se zúčastnila dvoukolové kvalifikace na THE EVIAN CHAMPIONSHIP ve Francii, ve dnech 3. – 4. června 2015. O dvě postupová místa bojovalo 59 hráček na hřišti Evian Resort Golf Club s parem 71. V prvním kole předvedla Spilková skvělý výkon 69 ran (-2), který ji vynesl do vedení. V druhém kole 71 ran (E). S celkovým výsledkem -2, obsadila 2. místo, kterým si pojistila účast na velkém zářijovém majoru.

KLÁRA SPILKOVÁ PŘED TURNAJEM V TURECKU

KLÁRA SPILKOVÁ PŘED TURNAJEM V TURECKU

(Belek, 15. 5. 2015) Česká profesionálka Klára Spilková má před sebou čtvrtý turnaj této sezóny. TURKISH AIRLINES LADIES OPEN se hraje od 17. do 20. května 2015. Klára Spilková se tohoto turnaje účastní již po páté, změna je však letos v přemístění turnaje na golfové hřiště Carya Golf Club. Par hřiště je 72 ran a dotace turnaje pro letošní rok je 500 000 EU. Mezi rozhodčími je také český sudí Michal Jon.

Klára Spilková po měsíci znovu na Ladies European Tour

klara spilkova

Česká profesionálká Kláru Spilkovou hraje na třetím turnaj sezóny LET po měsíční turnajové pauze. Buick Championship 2015 se hraje od 7. do 10. května. Pro Kláru Spilkovou i ostatní hráčky LET je to nový turnaj, který se bude hrát na čtyři kola. Dějištěm je soukromé hřiště Shanghai Qizhong Garden Golf Club s parem 72 ran. Dotace pro tento turnaj činí £600 000. Klára Spilková vstupuje do turnaje z 52. místa žebříčku LET.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha