Přihlásit
header 1000 kapital
Prodejna MAKRO Stodůlky představuje nový koncept velkoobchodního prodeje

Prodejna MAKRO Stodůlky představuje nový koncept velkoobchodního prodeje

Přináší inspiraci i speciální služby na míru. Moderní design prodejny, inspirativní kuchyně přímo na prodejní ploše i více než 3 500 nových položek v nabídce. To jsou lákadla, kterými se může pochlubit pražská prodejna MAKRO Stodůlky, která prošla přestavbou v rámci změny firemní strategie od prodeje ke službám.

Tradiční značky bodují. Nejznámější jsou Kofola, Tatra, Favorit a Mototechna.

Tradiční značky bodují. Nejznámější jsou Kofola, Tatra, Favorit a Mototechna.

Za éry socialismu je znal víceméně každý. Po nástupu tržního hospodářství se ale musely vyrovnat se zahraniční konkurencí, některé na čas zmizely, aby si poté znovu našly cestu ke svým zákazníkům. Řeč je o tradičních značkách známých z dob minulých, které opět působí na českém trhu. Podle reprezentativního průzkumu společnosti Médea Research je mezi lidmi nejznámější obnovenou značkou Kofola. Druhou nejznámější je značka Tatra, za kterou následují Favorit a Mototechna.

6 žadatelů z programu LIFE obdrží příslib dotací z MŽP ve výši 53 milionů korun

Hodnotící komise Ministerstva životního prostředí schválila příslib finančního příspěvku šesti projektům, které byly podány do letošní národní výzvy programu LIFE. Vybrané projektové návrhy splnily veškeré podmínky této výzvy a zároveň mají podle komise velkou šanci uspět i ve výzvě evropské, kterou vyhlásila Evropská komise letos v dubnu. Pokud se tak stane, rozdělí mezi ně ministerstvo 50 milionů korun na spolufinancování projektů.

Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2017

Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2017

Nové trendy v oblasti životního stylu hýbají i světem novinek

Společnost Atoz Marketing Services na slavnostním galavečeru vyhlásila výsledky marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka, který už sedmnáctým rokem oceňuje inovace na českém trhu. Předávání ocenění proběhlo i letos v Kině Lucerna v Praze a hosty jím po loňském úspěchu provedl opět moderátor Rey Koranteng.

V České republice je 406 tisíc lidí fyzických osob podnikatelů starších 61 let

Nejaktivnější jsou starší lidé v Praze a Libereckém kraji

V České republice žije aktuálně 406 tisíc lidí starších 61 let, kteří mají oprávnění podnikat jako fyzické osoby. Jde o pětinu všech lidí v této věkové kategorii. V Praze má přitom oprávnění k podnikání jako fyzická osoba 30 % všech lidí ve věku 61 a více let a dokonce 43 % mužů v této věkové kategorii. Vyplývá to z analýzy, kterou provedla analytická společnost CRIF na základě dat portálu www.informaceofirmach.cz.

Společnost ExxonMobil BSC Czechia jmenovala nového Lead Country Managera

Společnost ExxonMobil BSC Czechia s platností od února 2017 jmenovala nového Lead Country Managera. Stal se jím šestapadesátiletý Rakušan Rainer Bogner, který má více než třicet let zkušeností v energetickém průmyslu. Ve funkci střídá Pascala de Bast Thierse, který přijal jinou pozici v mezinárodní struktuře ExxonMobil.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha