Přihlásit
header 1000 cestujeme golf
Golf v Okcitanii

Golf v Okcitanii

Letos se Francie stane centrem světového golfu. Právě zde na hřišti l´Albatros le Golf National se bude hrát v pořadí 42. Ryder Cup 2018. Bude to největší golfová údalost na území kontinentální Evropy po roce 1997, kdy se Ryder Cup hrál ve Španělsku. Určitě sem zamíří mnozí fanoušci golfu nejen z celé Evropy ale i ze zbytku světa. Ovšem krásná hřiště, zajimavé historické památky a lahodné kulinární zážitky můžete najít i v dalších regionech Francie.

Golfové prázdniny v rakouských Alpách

Golfové prázdniny v rakouských Alpách

Milovníci golfu stále hledají to nejkrásnější golfové hřiště. Pro nezapomenutelnou hru na skvělých grýnech s výhledem na úžasné horské masívy Alp můžete vyrazit pod Dachstein do údolí Ennstal. Čtyři top golfové kluby v regionu se spojily a nabízí „Golfové safari v regionu Schaldming-Dachstein“ , kde se dá absolvovat golfové safari na čtyřech kvalitních a velmi svým charakterem rozdílných hřištích v okruhu pouhých 50 kilometrů.

Golf s chuti portského

Golf s chuti portského

I když v současnosti je Portugalsko milovníkům golfu známé především jinými golfovými regiony - uveďme třeba Algarve, či okolí Lisabonu, ve skutečnosti se za rodiště golfu v této zemi dá považovat Porto s takřka 120letou historií této hry. Již v roce 1890 zde golfovou tradici začali rozvíjet britští přistěhovalci přilákaní sem výrobou a obchodem s portským vínem.

Irsko, ostrov golfu

Irsko, ostrov golfu

Irsko je skvělé místo pro golfovou dovolenou. Je zde více než 400 golfových hřišť a celá 1/3 linksových golfových hřišť světa. Patří k nejkrásnějším na světě a čekají, že je objevíte, že budete obdivovat kvalitu fervejí a grýnů a také velkolepé přírodní scenerie.

Sluneční golf v Jižní Itálii

Sluneční golf v Jižní Itálii

Itálie je častým cílem českých golfistů. Především se jezdí do oblíbené oblasti Lago di Garda.
Itálie ale poskytuje mnohem více golfových přiležitostí. Například v překrásném regionu Apulie (Puglia) na jihu Itálie. Puglia je výborným místem, kde můžete vychutnat kombinaci dobrého golfu, dobrého počasí (především na jaře a na podzim), dobrého jídla a taky unikátních historických památek. Prostě je to ta nejitalštější Italie.

Irsko – golfový raj

Irsko – golfový raj

Irsko je skvělé místo pro golfovou dovolenou. Je zde více než 400 golfových hřišť a celá 1/3 linksových golfových hřišť světa. Patří k nejkrásnějjším na světě a čekají, že je objevíte, že budete obdivovat kvalitu fervejí a grýnů a také velkolepé přírodní scenérie. Určitě oceníte přátelské přijetí v golfových klubech a skvělou irskou kuchyni. Nepochybně i některou z “devatenáctých jamek“ s velkou nabídkou proslulého irského piva Guiness nebo irské whisky.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha