Přihlásit
header 1000 fit
SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU!

SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU!

Pokud hledáte zajímavý rodinný program na začátek listopadu, neměli byste si nechat ujít populární veletrh hraček, her a dětských potřeb - DĚTSKÁ PLANETA. Koná se na Výstavišti v Praze - Holešovicích v termínu 4. až 6. listopadu. Představí se zde zajímavé novinky z oboru i hvězdné stálice dětských her, které se asi nikdy neomrzí. Rodičům navíc zbude spousta času k nerušeným předvánočním nákupům, protože se nezapomnělo na bohatý doprovodný program. Děti jím provede oblíbené prasátko Pigy a jeho kamarád kouzelník.

Soutěž o 3 dárkové balíčky  AROMA RITUALS  s vůni irské kávy

Soutěž o 3 dárkové balíčky AROMA RITUALS s vůni irské kávy

Zahalte se do krémové pěny a nechte se opojit vůní irské kávy!
Milujete vůni irské kávy? Pak si můžete dopřát voňavý “kávový” rituál i v pohodlí své koupelny. Povzbudí tělo i smysly a promění sprchování v nevšední zážitek. Vyzkoušejte vůni irské kávy na vlastní kůži…

Porcelánová manufaktura Atelier JM Lesov právě otevřela  svůj INTERNETOVÝ OBCHOD

Soutěž o pět porcelánových hrnků pro správnou přípravu čaje

Porcelánová manufaktura Atelier JM Lesov právě otevřela svůj INTERNETOVÝ OBCHOD. Všem zákazníkům umožní příjemný nákup kvalitního českého porcelánu z pohodlí domova. Je zde přehledná nabídka nejoblíbenějších výrobků i žhavých novinek, včetně originálních vánočních dárků.

Soutěž je ukončená.

Před dovolenou nebo po ní, štíhlost se nosí vždy

Soutěž o 2 balení Perfect Slim Drink

Vrátila jste se od moře a kila, která jste od zimy shazovala, jsou po pobytu all inclusive zpátky? Povolejte do boje novou účinnou zbraň a vítězství bude snazší. Perfect Slim Drink zasytí, podporuje hubnutí a reguluje cholesterol. Obsahuje širokou škálu vitaminů, má protizánětlivé účinky a napomáhá regeneraci organismu.

Soutěž je ukončená.

Soutěž o 4 krabičky tyčinek MAXI NUTA

Soutěž o 4 krabičky tyčinek MAXI NUTA

Máte hříšné myšlenky a obáváte se je uskutečnit? Tak teď už nemusíte! Zasoutěžte si s námi o ořechové tyčinky MAXI NUTA, kterými uspokojíte svoji touhu po sladkém a zároveň si zachováte „čistý štít“. Zdravé tyčinky totiž obsahují hlavně oříšky, med i sušené ovoce. Díky tomuto složení zásobí vaše tělo cennými omega3 nenasycenými kyselinami, vitaminy a tolik potřebnou energií. A navíc si ještě pochutnáte!

Soutěž je ukončená.

		Soutěž s českou čokoládovnou CARLA

Soutěž s českou čokoládovnou CARLA

Čokoláda je celosvětově velmi oblíbenou pochoutkou, jen v České republice ročně spořádáme okolo 5,5 kilo této pochoutky na hlavu. Nicméně kvalita se čokolády se liší a pro někoho může být trochu komplikované se v široké nabídce čokolád orientovat. Pokud se však zaměříte na výrobky jediné, ryze české čokoládovny Carla, můžete si být jisti, že vždy dostanete nadprůměrně kvalitní výrobek, který je v mnoha kategoriích vysoce nad konkurencí (například višně v likéru nebo obyčejná kokosová tyčinka).

Soutěž je ukončená.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha