Přihlásit
header 1000 kapital
BENTLEY PŘEDSTAVUJE NEJLUXUSNĚJŠÍ SUV - BENTAYGA MULLINER

BENTLEY PŘEDSTAVUJE NEJLUXUSNĚJŠÍ SUV - BENTAYGA MULLINER

Společnost Bentley Motors oznamuje uvedení nového modelu Bentayga Mulliner: nejluxusnějšího SUV.

Oddělení Bentley pro zakázkové úpravy, Mulliner, propůjčilo své řemeslné umění vozu Bentayga ověnčenému mnoha oceněními a vytvořilo nový model této vlajkové lodi, kterým nastavuje ještě vyšší standardy luxusu v automobilovém průmyslu.

Porsche Mission E: 600 koní, 500 kilometrů dojezd, 15 minut doba nabíjení

Porsche Mission E: 600 koní, 500 kilometrů dojezd, 15 minut doba nabíjení

Světová premiéra prvního elektricky poháněného konceptu Porsche

Svým konceptem Mission E představuje Porsche - první čistě elektricky poháněný čtyřmístný sportovní vůz v historii značky. Studie konceptu spojuje nezaměnitelný emocionální design Porsche, vynikající jízdní výkon a praktické nadčasové myšlení prvního 800V pohonného systému. Hlavní data tohoto fascinujícího sportovního vozu: čtvery dveře a čtyři samostatná sedadla, více než 600 koní (440 kW) systémového výkonu a dojezd více než 500 kilometrů.

Porsche 911 GT3 R

Nové Porsche 911 GT3 R: lehčí, úspornější, rychlejší

Automobilka Porsche postavila na základech sériového modelu 911 GT3 RS zákaznický závodní vůz pro světovou sérii GT3, automobil nese označení 911 GT3 R. Při vývoji závodní 911 s výkonem více než 368 kW (500 k) se konstruktéři zaměřili především na nízkou hmotnost, lepší aerodynamiku, nižší spotřebu, lepší obratnost, ještě vyšší bezpečnost, stejně jako na snížení servisních nákladů a cen náhradních dílů.

Ford Galaxy

Ford odhalil novou generaci luxusního sedmimístného modelu Galaxy

„S Fordem Galaxy vyrůstaly v Evropě tisíce rodin. Zákazníci na něm oceňují možnost cestovat v sedmi lidech s prvotřídním komfortem a bezpečím, stejně jako nevídanou všestrannost," řekl Roelant de Waard, viceprezident Ford of Europe pro marketing, prodej a služby. „Nový Ford Galaxy rozvíjí tyto přednosti a přidává ještě dokonalejší dynamiku, hospodárnost i kultivovanost, stejně jako užitečné inovace."

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha