Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
JUST FOR MEN

Vítejte na Justformen.cz

JUST FOR MEN – SVĚTOVÁ JEDNIČKA V BARVÁCH NA VLASY  A VOUSY PRO MUŽE.
ODSTRANÍ ŠEDINY ZA POUHÝCH 5 MINUT.

Co je příčinou šedivění vlasů?
Převážnou složkou vlasu jsou proteiny. Obsahují melaniny, které dávají vlasu přirozenou barvu. Melaniny jsou obsaženy stejně v tmavém i světlém vlasu. Různá barva vlasů je určena různým podílem melaninu – tmavý vlas obsahuje více melaninu než světlý vlas. Časem (věkem) se obsah melaninu může několikrát snížit, že vlas se stává šedivým. Obvykle proces neprobíhá u všech vlasů najednou. U většiny lidí začíná několika vlasy a rozsah šedivění postupně pokračuje. Když vlas nemá žádný melanin – zešedneVítejte na Justformen.cz

 

Miliony mužů i žen na celém světě (včetně mnohých hollywoodských hvězd) se těžce vyrovnávají s projevy stárnutí v podobě šedých nebo šedivějících vlasů. U starších mužů a žen jsou šedivění a šedivé vlasy průvodním jevem vyššího věku. Člověk vypadá starší a psychický vliv tohoto biologického procesu způsobuje, že se i cítí starší. Nesčetné prostředky slibují mladistvou svěžest a tělesné zlepšení. Abychom skutečně vypadali mladší, musíme se mladšími cítit – a to začíná u vlasů. Často jsou vlasy už šedivé, ale člověk se cítí stále mladý. Skutečnost však zůstává: šedivé vlasy činí člověka starším, než skutečně je.
Mnozí lidé – hlavně muži – odmítají barvení nebo tónování vlas, poněvadž se obávají, že budou vypadat nepřirozeně, při umělém barvení mají vlasy jednotný odstín.

Šedivým vlasům lze čelit

Spolehlivý přípravek proti šedivění vlasů lidé hledají od pradávna. V různých dobách i zemích se v lidové medicíně objevují tradované lidové recepty, jak šedivým vlasům čelit  s použitím nejrůznějších přírodních látek, odvarů a barviv. Typickým příkladem je henna, popř. další přírodní barviva. První více méně efektivní profesionální prostředky se objevily v minulém století a byly prvořadě zaměřeny na ženy.

JUST FOR MEN

kvalitní barvicí přípravek na vlasy a vousy –  je výsledkem mnohaletého výzkumu firmy Combe Pharma , při kterém se podařilo urychlit pronikání účinných látek do vlasu.

Just for men Pflege-Tonungs-Shampoo - barvicí šampon
působí pouze na šedivé vlasy, aniž by změnil přírodní barvu vlasů. Diky tomu se šedivým vlasům vrátí už za pouhých pět minut jejich přírodní odstín. 5 minut: to je asi tak dlouho, kolik vám zabere osprchování nebo holení – během stejně dlouhé doby můžete jednoduše nechat zmizet své šediny. Barva vydrží ve vlasech až 6 týdnů, bez ohledu na to, jak často si myjete vlasy.
Jemná receptura šamponu obsahuje kondicionér a kvalitní soubor pěstících látek pro silné, zdravé a lehce upravitelné vlasy.

Stejně jako vlasy i vousy časem šedivějí, mnohdy mnohem dříve než vlasy. Vousy jsou podstatně odolnější proti barvení než vlasy.

Pflege-Brush-in Color-Gel – barvicí gel

je speciální směs barev na bázi gelu optimálně přizpůsobená zvláštním vlastnostem vousů. Aplikace je jednoduchá a bezpečná. Důležité: nekape.
Jemná receptura gelu obsahuje kondicionér a vysoce kvalitní pečující soubor látek s vitaminem E, proteiny, heřmánkem a aloe vera. Vousy jsou měkčí a méně křehké.
Jakmile vousy odrostou a znovu se objeví šedivé kořínky, je čas na novou aplikaci barvy Just for men –Color-Gel .

Důležité

Just for men nezmění přírodní odstín vlasů; nedokáže změnit barvu přírodního pigmentu vlasů, tedy přírodní odstín nešedivých vlasů, dodá jen barvu šedinám, která ladí s původním odstínem vlasů. Díky tomu zůstane zachována jejich původní různobarevnost. Výsledek působí naprosto přirozeně, takže se nedá určit, které vlasy byly předtím šedivé.

Výrobce - společnost COMBE PHARMA

O společnosti COMBE PHARMA
Společnost COMBE PHARMA. byla založena v roce 1949. Její zakladatel Ivan Combe začal v roce 1950 prodávat přípravky proti trudovitosti pleti pod značkou Clearasil a do roku 1960 rozšířil jejich prodej do 60 zemí světa. Společnost se od svého vzniku specializuje na výrobu zdravotní kosmetiky proti projevům podráždění kůže. Známé jsou obchodní značky Lanacane, Scalpicin, Gynecort, Vagisil, Aqua Velva, Brylcreem, Cepasol.

mapa

K vývoji přípravků Combe nejsou v žádném případě používány tkáně pocházející ze zvířat a živých organismů. Veškerá produkce je vyráběna v souladu s požadavky a předpisy direktiv Světové zdravotnické organizace WHO.

Dovozce do ČR

Euromedia CS s.r.o.

Kde je možné zakoupit

Informace o přípravcích GRECIAN 2000 můžete získat na tel. 224 223 676
nebo e-mailu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654