Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
Just for men Shampoo

První barva for men na vlasy

Odstraňte šediny vraťte se zpět k přírodnímu tónu za pouhých pět minut
  •     dlouho vydrží, nevymývá se a nevybledne
  •     neobsahuje amoniak
  •     její aplikace je jednoduchá a bezpečná
  •     působí za pouhých 5 minut
První barva for men na vlasy

 

Z nabízených pěti odstínu zvolte ten, který je pro vás nejvhodnější nebo smícháním dvou odstínu si můžete vytvořit vlastní – nebojte se experimentovat!

jfm shampo

Objednat

 


Co je JUST FOR MEN?
JUST FOR MEN je první řada barev „for men“, které se dá použít  na vlasy.
Značka JUST FOR MEN je celosvětová jednička ve vlasové kosmetice pro muže.

Pro koho byly výrobky řady JUST FOR MEN vytvořeny?
JUST FOR MEN je nabídka pro muže, kteří se domnívají, že nejsou díky šedinám zajímavější, ale že naopak vypadají starší, a proto s nimi chtějí rázem skoncovat: rychle, jednoduše a bezpečně, aniž by změnili svou původní barvu vlasů. JUST FOR MEN vrátí šedinám za pouhých pět minut původní barvu, aniž by se změnil odstín nezešedivělých vlasů.

Jak působí JUST FOR MEN?
Receptury podobného typu, který je použit u výrobků řady JUST FOR MEN, se označují jako vlasové barvy „NO LIFT“. Jsou to barvy, které neumí změnit původní barvu vlasů. Ta zůstává nedotčena, obarví se pouze šedivé vlasy.

JUST FOR MEN - Pflege-Tönungs-Shampoo
Kvalitní přípravek speciálně pro muže – působí pouhých 5 minut
Tónovací šampon JUST FOR MEN Pflege-Tönungs-Shampoo neobsahuje amoniak a rozvine svůj účinek za pouhých pět minut. Směs vytvořená smícháním barvy a aktivátoru se jednoduše vetře do vlasů a vmasíruje podobně jako šampon při mytí vlasů. Přípravek je vynikajícím výsledkem dlouholetého výzkumu firmy Combe. Urychluje pronikání aktivních látek do vlasové kůry, čímž umožní, aby se šedivým vlasům vrátil za pouhých 5 minut jejich přírodní odstín. Tónovací šampon JUST FOR MEN Pflege-Tönungs-Shampoo dodá šedivým vlasům přirozený odstín. Vaše vlasy znovu získají přirozené různobarevné odstíny a posléze nikdo nepozná, které vlasy byly předtím šedivé.

Pečující soubor látek s vitaminem a přírodními účinnými látkami
Speciální soubor látek s vitamínem E, proteinem, heřmánkem a aloí vera přispívá k zafixování barvy ve vlasové kůře a chrání ji před vyblednutím a otěrem. Navíc pěstí vlasy, takže vypadají silnější a zdravější.

Dlouho vydrží, nevymývá se a nevybledne
Barva zůstává ve vlasové kůře, nevymývá se a nevybledne. Jakmile vlasy odrostou a začnou být u kořínků šedivé, je čas na další použití JUST FOR MEN.

Odstíny ladící s každou barvou vlasů
Vyberte si mezi přirozenými odstíny vlasů ten, který je pro Vás nevhodnější: světlehnědá, střední hnědá, černohnědá a černá. Návod k použití

Časté otázky mužů

Vydrží barva déle, jestliže ji nechám působit delší dobu?
Určitě ne, pak bude odstín vlasů spíše tmavší.

Kdy je nejvhodnější doba pro aplikaci přípravku?
Kdykoli chcete. V praxi se osvědčila doba před sprchováním. Přípravek používejte na suché nemyté vlasy. Používáte-li různé gely a vosky, vlasy nejprve omyjte a osušte – nejlépe den předem.

Co se stane, jestliže jsem předtím použil jinou barvu na vlasy?
JUST FOR MEN můžete aplikovat bez ohledu na to, jaké barvy jste dříve používal. Používáte-li v současné době postupně působící přípravek na vlasy GRECIAN 2000, přestaňte jej aplikovat a po dobu jednoho týdne si den co den umývejte vlasy. Až poté použijte JUST FOR MEN.

Mohu přípravek použít i na vousy?
Kníry a plnovousy bývají obvykle rezistentní vůči barvám na vlasy. Proto si vyberte vhodný odstín přípravku z řady JUST FOR MEN Pflege-Brush-In-Color-Gel. ( tady bude ploklik na gel) Barvu na vlasy nepoužívejte na řasy a obočí.

Co se stane, jestliže použiji přípravek na narovnané nebo ztrvalené vlasy?
Jestliže máte narovnávané nebo ztrvalené vlasy, pak dbejte, prosím, na to, aby mezi předchozím ošetřením vlasů a použitím přípravku JUST FOR MEN uplynulo alespoň 14 dnů. Tutéž lhůtu je nutné dodržet, jestliže následně plánujete ošetření vlasů tohoto druhu.

Potřebuji speciální šampon?
Ne, používejte libovolný jemný šampon. Vyhýbejte se mytí vlasů mýdlem nebo agresivnějšími šampony: tento postup může mít za následek vyblednutí nebo smytí jakékoli barvy na vlasy.

Jaký vliv na vlasy bude mít slunce nebo koupání?
Silné působení slunce a chlorované vody může vést u kterékoli barvy na vlasy k nevítaným reakcím, proto se – pokud možno – působení prudkého slunce a chlorované vody vyhýbejte.

Mohu nechat něco šedin na skráních?
Ano, ošetřete tato místa naposledy a barvu ihned znovu setřete.

Co mám dělat, abych docílil poněkud světlejšího odstínu?
To je snadné! Délka čekání po použití barvy určuje intenzitu barvy. Pro světlejší odstín počkejte 3 minuty místo 5 a rozčesejte přípravek z vlasů ve čtvrté minutě. Přejete-li si podstatně světlejší barvu vlasů, zvolte světlejší odstín tónovacího šamponu JUST FOR MEN Pflege-Tönungs-Shampoo.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654