Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
Just for men Gel

První barva for men na vousy

Odstraňte šediny vraťte se zpět k přírodnímu odstínu za pouhých pět minut.
Stejně jako vlasy i vousy časem šedivějí, mnohdy mnohem dříve než vlasy.
Vousy jsou podstatně odolnější proti barvení než vlasy. Pečující přípravek JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel je speciální směs barev na bázi gelu optimálně přizpůsobená zvláštním vlastnostem vousů. První barva for men na vousy

 

jfm gel

Objednat

 


Na vousy
Stejně jako vlasy i vousy časem šedivějí, mnohdy mnohem dříve než vlasy.

K čemu speciální přípravek na knír, plnovous a kotlety?
Vousy jsou podstatně odolnější proti barvení než vlasy. Pečující přípravek JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel je speciální směs barev na bázi gelu optimálně přizpůsobená zvláštním vlastnostem vousů.

Jak funguje JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel?
Barva JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel neobsahuje amoniak stejně jako tónovací šampon JUST FOR MEN Pflege-Tönungs-Shampoo. Její aplikace je jednoduchá a bezpečná. A co je důležité: nekape.

Kvalitní přípravek speciálně pro muže – působí pouhých 5 minut
Speciální směs na bázi šamponu a barvy na vlasy působí už za pouhých pět minut. Vynikající výsledek mnohaletého výzkumu firmy Combe, při kterém se podařilo urychlit pronikání účinných látek do vousů. Díky tomu se šedivým vousům vrátí už za pouhých pěti minut jejich přírodní odstín.

JUST FOR MEN - Pflege-Brush-in-Color-Gel
JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel nezmění přírodní odstín vousů: nedokáže změnit barvu přírodního pigmentu vousů, tedy přírodní odstín nešedivých vousů. Dodá jen barvu šedinám, která ladí s původním odstínem vousů. Přimísí k šedinám odstíny přirozené barvy vousů. Díky tomu zůstane zachována jejich původní různobarevnost. Výsledek působí naprosto přirozeně, takže se nedá určit, které vousy byly předtím šedivé.

Pečující soubor látek s vitamíny a přírodními účinnými látkami
Jemná receptura gelu obsahuje kondicionér a vysoce kvalitní pečující soubor látek s vitaminem E, proteiny, heřmánkem a aloí vera: vousy jsou měkčí a méně křehké.

Dlouho vydrží, nesmývá se, nevybledne
Barva na vousy JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel dlouho vydrží. Ulpívá na vousech, nevymývá se a nevybledne. Jakmile vousy odrostou a znovu se objeví šedivé kořínky, je čas na novou aplikaci barvy JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel. Kolik aplikací se Vám podaří provést s jediným balením, to závisí na množství vousů, na něž se má barva použít. Vezměte si prostě jen tolik, kolik potřebujete, a zbytek uschovejte na příště.

Odstíny vhodné pro každou barvu vousů
Z přírodních odstínů světlehnědá, střední hnědá,černohnědá a černá si zvolte ten, který je pro Vás nejvhodnější. Návod na použití

Časté otázky mužů

Vydrží barva déle, jestliže ji nechám působit delší dobu?
Určitě ne, jen odstín vousů bude spíš o něco tmavší.

Musím si po použití barvy skutečně umýt vousy šamponem?
Jestliže to neuděláte, mohou zbytky barvy zůstat na pokožce a podráždit ji.

Kdy je nejvhodnější doba na použití přípravku?
Kdykoli chcete. V praxi se osvědčila doba před sprchováním. Přípravek používejte na suché nemyté vlasy. Používáte-li různé gely a vosky, vlasy nejprve omyjte a osušte – nejlépe den předem.

Kolikrát si nabarvím vousy jedním přípravkem?
To záleží na tom, kolik vousů musíte barvit. U kníru stačí jeden přípravek na 4 až 5 použití, u plnovousu spíš jen na jedno.

Co když používám na vlasy jinou barvu?
To by neměl být problém. Nejlepší by bylo, kdybyste si vybral vhodný odstín tónovacího šamponu řady JUST FOR MEN Pflege-Tönungs-Shampoo.

Mohu přípravek použít i na barvení vlasů?
Ne. Tato receptura je vyvinuta speciálně na kníry nebo plnovousy, které se barví velice nesnadno. Na vlasy raději použijte vhodný odstín tónovacího šamponu řady JUST FOR MEN Pflege-Tönungs-Shampoo.

Jak často musím přípravek používat?
Podle toho, jak rychle Vám rostou vousy. Obecně to bývá asi každé čtyři týdny.

Potřebuji nějaký speciální šampon?
Ne, používejte libovolný jemný šampon. Vyhýbejte se mytí vlasů mýdlem nebo agresivnějšími šampony: tento postup může mít za následek vyblednutí nebo smytí jakékoli barvy na vlasy.

Jaký vliv na vlasy bude mít slunce nebo koupání?
Silné působení slunce a chlorované vody může vést u kterékoli barvy na vousy k nevítaným reakcím, proto se – pokud možno – působení prudkého slunce a chlorované vody vyhýbejte.

Mohu používat fén?
Ano.

Co když jsem doposud používal na barvení jiný přípravek?
Bez problémů můžete přejít na používání přípravků JUST FOR MEN.

Co když jsem používal nějaký přípravek na zesvětlení pleti nebo na depilaci?
Mezi použitím těchto přípravků a barvy na vousy musí uplynout dva týdny.

Na co musím dát pozor, když si chci nechat na vousy udělat trvalou popř. je nechat narovnat?
I v tomto případě musí mezi oběma aplikacemi uplynout dva týdny.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654