Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
Just for men AutoStop

Proti šedivým vlasům

JUST FOR MEN AutoStop - 10 minut k perfektnímu vzhledu
 •     Nový přípravek v portofoliu barev na vlasy Just for men.
 •     Je určen k odstranění šedivého nebo prošedivělého vlasu s ještě silnějším důrazem na zachování přirozeného vzhledu.
Proti šedivým vlasům

 

Tradiční barvy na vlasy jsou založeny na působení amoniaku nebo peroxydu vodíku, které mohou způsobit poškození vlasu a zapříčinit jiný než požadovaný odstín.
Just for men Autostop místo toho využívá novou technologii AirActive ™, při níž je účinek vyvolán oxidací vzdušným kyslíkem. Přípravek je k vlasům šetrnější a zdůrazňuje jejich přirozený vzhled. Po 10 minutách se jeho působení samo přeruší.

just for men autostop

Objednat

 

 

4 důvody, proč dát přednost technologii AirActive ™ Just for men Autostop

 • zachovává přirozený vzhled původního barevného odstínu vašich vlasů, nemůže dojít k nežádoucímu přebarvení odstínu
 • zajišťuje vždy skvělý výsledek – má dané načasování doby působení. Aktivace kyslíkem znamená, že proces se automaticky ukončí dosažením zvoleného odstínu.
 • je jednoducký při použití – je připraven k okamžitému nanášení na vlasy, nemíchá se, nedochází k nežádoucím znečištění.
 • je šetrný k vlasům – na rozdíl od jiných barev na vlasy neobsahuje amoniak ani peroxyd vodíku

Před první aplikací si pozorně přečtěte příbalový leták a dodržujte, prosíme, návod k použití.

Návod: Přípravek JFM AutoStop je připraven k okamžitému použití. Po otevření a přišroubování aplikátoru na tubu se přípravek nanáší na suché, nemyté, ale čisté vlasy. Účinek se aktivuje působením vzdušného kyslíku. Jeho nanášení je díky speciálnímu hřebenovému aplikátoru stejně snadné jako česání. Při pročesávání vlasů současně opatrně tiskněte tubu, aby přípravek plynule procházel tryskami v hřebenu. Tlak by měl být stejnoměrný po celou dobu aplikace. Jedna aplikace vydrží 4-6 týdnů.

OTÁZKY, KTERÉ MUŽI POKLÁDÁJÍ

1) Nepoužil jsem při aplikaci obsah celé tuby. Mohu použít zbytek pro další aplikaci?
Ne. JUST FOR MEN AutoStop se aktivuje stykem se vzdušným kyslíkem. Proto ztrácí účinnost, pokud není vypotřebován naráz. Jedinou výjimkou je krátké otevření a okamžité uzavření tuby pro účely alergického testu. Neskladujte zbytek obsahu tuby po aplikaci.

2) Jak nejlépe přípravek nanášet?
Pro většinu uživatelů je nejvhodnějším způsobem použití aplikátoru-hřebínku, který je součástí balení. Lze použít i jiný hřebínek či kartáček nebo dokonce nanášet a vtírat přípravek do vlasů prsty, ovšem s použitím přiloženýchigelitových rukavic k ochraně před zbarvením a skvrnami.

3) Mohu použít tento produkt na barvení vousů, obočí či řas?
Nedoporučujeme použití JUST FOR MEN AutoStop k tomuto účelu. Použijte prosím barvu na vousy, kníry a kotlety JUST FOR MEN® (Pflege-Brusch-In-Color-Gel) se speciálním kartáčkem. Tato barva byla speciálně vyvinuta pro drsné a štětinaté vousy a v balení je přiložen speciální aplikační kartáček.

4) Jak mohu zabránit znečištění/poskvrnění pokožky?
Pokud chcete vyloučit riziko skvrn, naneste před použitím přípravku trochu zvlhčovacího krému nebo obyčejnou vazelínu na pokožku v okolí vlasů. Pokud by se přesto skvrny na pokožce vytvářely, ihned pokožku umyjte mýdlem a vodou.

5) Jaký šampón mám použít k mytí vlasů?
Můžete použít libovolný jemný šampón, ovšem přednostně doporučujeme šampóny pro barvené vlasy.

6) Mohu používat JUST FOR MEN AutoStop na vyhlazené, žehlené nebo trvale ondulované vlasy?
Vyčkejte s použitím JUST FOR MEN AutoStop minimálně 24 hodin po vyhlazení nebo žehlení vlasů. Po trvalé ondulaci byste měli s použitím přípravku počkat minimálně 2 týdny.

7) Mám barvené vlasy. Mohu používat JUST FOR MEN AutoStop?
Ano

8) Na ručníku jsem zjistil po mytí vlasů barevné skvrny. Jak se toho vyvarovat?
Pokud vám vlasy po mytí zbarvují ručník, umyjte si je po použití JFM-AutoStop šampónem a důkladně opláchněte dvakrát. Když barvu důkladně vymyjete, ručník už by měl zůstat beze skvrn.

Návod k použití krok za krokem

POTŘEBUJETE

 • Hodinky, budík, nebo minutka
 • Starší tričko nebo košile (pro zakrytí a ochranu pokožky přes skvrnami a znečištěním
 • Starší ručník k ochraně povrchu pultu před skvrnami a znečištěním
 • Vlhká papírová utěrka či papírové ubrousky (pro otření, pokud se objeví barva na pokožce)
 • Jemný šampon

Postup:
Vytáhněte rukavice, potom odstraňte víčko z tuby a stejně tak i zapečetění. Našroubujte ihned aplikační hřebínek (hřebenový aplikátor) na otvor tuby, aby se zabránilo zoxidování výrobku.
Máte dvě možnosti použití podle toho, jak šedivé vlasy máte. V obou případech aplikujte na suché vlasy. Bezprostředně před barvením si vlasy nemyjte.

Varianta 1
V případě, že máte hodně šedivé vlasy (aplikace na celou hlavu)

 • Opatrně stlačte tubu, až se objeví malé množství přípravku mezi zuby aplikačního hřebínku.
 • Během nanášení na vlasy nadále opatrně vytlačujte přípravek z tuby, aby byl zajištěný rovnoměrný přísun barvy.
 • Začněte tam, kde jsou vlasy obzvláště šedivé, obvykle se při tom jedná o spánky nebo o čelní plochu. Včesávejte přípravek plynule do vlasů zepředu dozadu, ze strany na druhou stranu pomocí aplikačního hřebínku.
 • Pokud pro váš typ nebo délku vlasů není přiložený aplikátor vhodný, použijte prsty rukou v rukavicích nebo vlastní kartáček.
 • Pokryjte celé vlasy a přesvědčte se, že produkt je nanesen rovnoměrně. Nezapomeňte na zadní a postranní části hlavy.
 • Počkejte 10 minut
 • Výrobek je aktivován ihned po kontaktu s kyslíkem ve vzduchu. Barva potom najednou nabude velmi tmavého odstínu; to je normální a nemá to vliv na konečný barevný výsledek, kterého bude dosaženo použitím JUST FOR MEN AutoStop .
 • Začněte odečítat čas do skončení aplikace.
 • Použijte k tomu minutku, budík nebo jiné hodinky. Nedělejte si žádné starosti, pokud produkt zůstane na vlasech déle než 10 minut: delší doba kontaktu nezpůsobí tmavší zabarvení vlasů.
 • Vlasy důkladně opláchněte v teplé vodě, pak umyjte s šampónem a znovu opláchněte Oplachujte důkladně pod sprchou tak dlouho, až je voda čistá.
 • Použijte jemný šampon nebo speciální šampon pro barvené vlasy.
 • Pokud zjistíte po umytí barevné skvrny na ručníku, umyjte šampónem vlasy dvakrát.
 • Znovu použijte po 4-6 týdnech, když se znovu objeví šedivé vlasy.

Varianta 2
Pokud máte šedin poměrně málo a nebo jsou koncentrované jen v některých místech (není třeba barvit všechny vlasy)

 • Opatrně stlačte tubu, až se objeví malé množství přípravku mezi zuby aplikačního hřebínku.
 • Během nanášení na vlasy nadále opatrně vytlačujte přípravek z tuby, aby byl zajištěný rovnoměrný přísun barvy.
 • Aplikujte v oblastech šedivých vlasů, které chcete obarvit.
 • Pokud pro váš typ nebo délku vlasů není přiložený aplikátor vhodný, použijte prsty rukou v rukavicích nebo vlastní kartáček.
 • Počkejte 10 minut
 • Pokračujte kroky jako ve variantě 1

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654