Přihlásit
header 1000 kapital

JÁN ČARNÝ BYL JMENOVÁN REGIONÁLNÍM ŘEDITELEM POJIŠŤOVACÍ SKUPINY RSA PRO ČR A RUSKO

Ján ČarnýJán Čarný, generální ředitel DIRECT Pojišťovny, byl jmenován do funkce Regionálního ředitele pojišťovací skupiny RSA pro Českou republiku a Ruskou federaci. Zároveň se stal předsedou představenstva pojišťovny OJSC INTOUCH INSURANCE, která působí v Rusku a stejně jako DIRECT Pojišťovna patří do jedné z nejvýznamnějších mezinárodních pojišťovacích skupin RSA Insurance Group Plc. Ján Čarný bude tedy vedle vedení DIRECT Pojišťovny zodpovědný také za posílení pozice a růst OJSC INTOUCH INSURANCE v Rusku.

„Ján Čarný dosáhl ve vedení DIRECT Pojišťovny v České republice výrazných úspěchů a dokázal novou pojišťovnu etablovat na velmi konkurenčním českém trhu. Zároveň má zkušenosti z vedení významných společností ve středoevropském regionu, a proto věříme, že se mu povede vybudovat silnou pozici pojišťovací skupiny RSA v Ruské federaci,“ říká Andrew Burke, generální ředitel RSA Group CEE.

„Ruská Pojišťovna INTOUCH, nabízí od roku 2008 pojištění motorových vozidel prostřednicím telefonu a internetu klientům v Moskvě, Petrohradu a v Samaře. Získala a udržuje si největší tržní podíl na trhu přímého pojištění. V příštím období se zaměří zejména na rozšíření produktové nabídky. Výrazně se bude orientovat i na spolupráci s obchodními partnery, zejména s těmi, kteří působí jak v Česku, tak i v Rusku,“ říká Ján Čarný, generální ředitel DIRECT Pojišťovny.

 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha