Přihlásit
header 1000 kapital

ČSOB získala prestižní cenu od magazínu The Banker

Renomovaný časopis The Banker už počtrnácté udělil ceny nejlepším bankám ze 146 zemí z celého světa. Ceny pro banky v České republice byly uděleny již podeváté. ČSOB byla vyhlášena nejlepší bankou v České republice za rok 2013, protože se nejefektivněji dokázala vypořádat s prostředím hospodářského poklesu a nízkých úrokových sazeb. 
 
Porota The Banker Bank of the Year Awards přijala 483 přihlášek od bank ze všech koutů světa, aby z nich jako každý rok vybrala vítěze v několika kategoriích: nejlepší banku světa, top banky v pěti regionech a v jednotlivých zemích. Navíc se uděluje cena za celoživotní přínos bankovnictví. The Banker ve svém komentáři k oceněným bankám uvedl, že letos oceněné banky skutečně vynikaly a předčily své konkurenty na mnoha frontách. 
 
Porota pozitivně přijala, že ČSOB se soustavně věnuje inovacím. Investice do systémů a nových produktů pomáhají ČSOB získávat pozici na trhu, kde je obvyklým trendem škrtat náklady. V této souvislosti The Banker ocenil, že banka spustila nový klientský portál, který jí umožňuje rychlé přidávání nových online služeb v kratším čase.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha