Přihlásit
header 1000 fit

AVON představil své tváře pro letošní rok

Daniela PeštováSpolečnost AVON počátkem března představila své ambasadory pro rok 2014. Společnost se spojila se známými tvářemi z řad filmu a modelingu, stejně jako s předními odborníky z oblasti dermatologie a vizážistiky.
AVON ve svých řadách opět přivítal topmodelku Danielu Peštovou. Ta je od roku 2008 ambasadorkou charitativního projektu AVON proti domácímu násilí a v některých letech byla tváří i pleťové kosmetiky. Daniela Peštová bude mít letos napilno, protože se bude kromě charity věnovat také podpoře prémiových řad: v oblasti péče o pleť je tváří značky Anew, v oblasti dekorativní kosmetiky značky Luxe. V dubnu AVON představí kampaň na inovovanou řadu Anew Reversalist, jejíž tváří bude právě Daniela Peštová.
MUDr. Monika Kavková 1Zcela novou tváří se stala Prim. MUDr. Monika Kavková, v současné době působící jako vedoucí lékařka na klinice YES VISAGE. Monika Kavková, odbornice na estetickou a korektivní medicínu, kosmetologii a dermatologii, je mezinárodní odbornou školitelkou a autorkou mnoha článků. V Avonu je další tváří produktové linie Anew a kromě toho, že testuje nové výrobky, také zákazníkům Avonu poskytuje důležité informace a cenné rady v souvislosti s jejich používáním.
Pavel Bauer 6Pavel Bauer patří mezi nejúspěšnější české vizážisty a věnuje se především prémiové nabídce dekorativních kosmetických výrobků od Avonu. Pro zákaznice připravuje návody na trendové líčení a také profesionální tipy, jak nejlépe využít vlastnosti jednotlivých výrobků. Pavel Bauer se věnuje vizážistice od roku 1993. V roce 1996 získal titul mistra České republiky a o rok později titul vicemistra na světové soutěži.
Táňa Pauhofová  4Kvarteto letošních ambasadorů uzavírá herečka Táňa Pauhofová. Ta je tváří dekorativní kosmetiky od Avonu od minulého roku. Tato charismatická herečka ze Slovenského národního divadla v minulosti představovala role např. ve filmu Román pro muže nebo v oceňované minisérii Hořící keř. Táňa Pauhofová již letos stačila zákaznicím představit novou rtěnku s pečujícím balzámem Ultra Colour Absolute a na druhou polovinu si schovala další skvělé novinky.
Ambasadoři Avonu se objevují nejen v katalogu AVON, ale jsou také tvářemi reklamních kampaní a představí se také v rámci digitální komunikace na webu a sociálních sítích. 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha