Přihlásit
header 1000 fit

Hromadný sexuální koučing se slečnou Abigail

mg_6071-smallPo svátku Valentýna možná řada žen a dívek zjistila, že stále ještě nerozumí mužům. Snad vás uklidní, že v tom nejste samy, jde o celosvětový fenomén. Téma neuchopitelných vztahů mezi muži a ženami nyní přijela do Prahy až z americké Broadwaye probrat „Slečna Abigail“.

Divadelní hra, lépe řečeno „hromadný sexuální koučing“ rozebírá lásku, manželství, sex, svádění a cokoli dalšího, co vás bude z oblasti vztahů zajímat. Přijďte si pro radu nebo se podělit o své zkušenosti. Muži tímto mají jedinečnou příležitost svátek Valentýna napravit a dohnat. Koupí-li své partnerce, manželce či přítelkyni vstupenku na toto představení, zajisté se také něčemu přiučí.

Neobyčejné divadlo je adaptací knihy Abigail Grotkeové „Rady slečny Abigail k randění, sbližování se a manželství“. Hra je s velkým úspěchem uváděna již druhým rokem na Broadwayi v New Yorku a nabízí laskavé ohlédnutí za zajímavým vývojem namlouvacích zvyklostí.

Úspěšné představení „Slečna Abigail“ bylo uvedeno poprvé v české adaptaci ve středu 29. února v Divadle U Hasičů. Americkou dámu jménem Abigail, kterou ztvárnila Jitka Asterová, napadlo po smrti manžela naučit svět vše, co se týká vztahů mezi mužem a ženou. Na svém turné zavítá i do země, odkud pochází její rodina, do České republiky. České ženy nyní mohou v divadle probrat svoje zkušenosti a otázky se skutečnou odbornicí. Slečně Abigail je k dispozici asistent Pepa, jehož hraje Lukáš Pavlásek.

Hrají:
Jitka Asterová
Lukáš Pavlásek

Režie:
Lucka Poláčková

Více informací:
www.slecnaabigail.cz
www.facebook.com/slecnaabigail - na Facebookových stránkách můžete klást případné dotazy

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha