Přihlásit
header 1000 fit

Soutěž o 3 dárkové balíčky AROMA RITUALS s vůni irské kávy

Soutěž o 3 dárkové balíčky  AROMA RITUALS  s vůni irské kávy

Zahalte se do krémové pěny a nechte se opojit vůní irské kávy!
Milujete vůni irské kávy? Pak si můžete dopřát voňavý “kávový” rituál i v pohodlí své koupelny. Povzbudí tělo i smysly a promění sprchování v nevšední zážitek. Vyzkoušejte vůni irské kávy na vlastní kůži…

Opojný sprchový gel Irská káva je novinkou v řadě AROMA RITUAL. Pohladí vaši pokožku, zahalí ji do krémové pěny a zanechá ji čistou a sametově hebkou. Obsažený kofein podporuje mikrocirkulaci v pokožce a dodává buňkám energii. Opojné aroma irské kávy povzbudí tělo i smysly. Dopřejte si vůni irské kávy nejen nad vaším oblíbeným šálkem…

Jemný tělový peeling šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky prostřednictvím krystalků cukru. Čistí a vyhlazuje pokožku těla a navrací jí tak vitalitu. Kofein podporuje mikrocirkulaci v pokožce a dodává buňkám energii, opojné aroma irské kávy povzbudí tělo i smysly a promění péči o naše tělo v nevšední zážitek.

Tělové mléko s vůní irské kávy a kofeinem pohladí vaši pokožku a zanechá ji sametově hebkou. Opojné aroma irské kávy povzbudí tělo i smysly a promění péči o tělo v nevšední zážitek.

Hydratační krém na ruce s vůní irské kávy a kofeinem intenzivně zvláčňuje pokožku rukou, chrání ji před vysušením a vnějšími vlivy. Dokonale pečuje o nehty i jemnou kůžičku kolem nich, zanechává ruce hebké a vláčné. Kofein podporuje mikrocirkulaci v pokožce a dodává buňkám energii, opojné aroma irské kávy povzbudí tělo i smysly a promění péči o ruce v nevšední zážitek.

Doporučená cena

  • Sprchový gel Irská káva: 59 Kč/ 250 ml
  • Tělové mléko Irská káva: 99 Kč/ 200 ml
  • Tělový peeling Irská káva: 149 Kč/ 200 ml
  • Krém na ruce Irská káva: 59 Kč/ 100 ml

Více na www.dermacol.cz

Soutěžní otázka:

V letošním roce slaví značka Dermacol významné jubileum, víte kolikáté?
a) 40 let
b) 50 let
c) 60 let

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 15. 4. 2016 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výhra:

Dárkový baliček kosmetiky AROMA RITUALS s vůni irské kávy - získájí 3 vylosovaní soutežící, kteří odpoví spravně na soutěžní otázku.

Nápovědu najdete na www.dermacol50.cz
Zde se také dozvíte, jak můžete vyhrát diamantový prsten a mnoho dalších skvělých cen!

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha