Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
GRECIAN

GRECIAN 2000 a jeho přednosti

  • žádné šedé vlasy bez barvení
  • vrací šedivému vlasu mladistvou, přirozenou barvu nenápadně, ponenáhlu, šetrně - při denním použití v časovém trvání 3-4 týdnů
  • udržuje jednou získanou barvu vlasů následným ošetřením 1-2krát týdně a odstraňuje tím nově narůstající šedivý vlasový porost.
  • obsahuje vlasové kondicionéry, které poskytují vlasům potřebnou péči a dodávají jim zdravější vzhled.
GRECIAN 2000 a jeho přednosti

 

Nabízíme

grecian 2000 lotiongrecian 2000 cream

Grecian 2000 Lotion
vlasová voda, obsah 125 ml
doporucuje se pro každý typ šedivých vlasů.

ObjednatPoužití
Je jednoduché a úsporné. Použití přípravku Grecian 2000 nevyžaduje žádné míchání, složité natírání, žádné zdlouhavé a náročné procedury. Stačí nanést přípravek na vlasy.
GRECIAN 2000 se zpočátku používá denně. Tři až čtyři týdny nanášíte přípravek každý den, až dosáhnete přirozené barvy vlasu. Jestliže si přejete přechodné stadium – skončete s denním používáním. Později stačí použít GRECIAN 2000 jednou až dvakrát týdně.
S Grecianem  můžete mít den co den kontrolu nad obnovujícími procesy, dokud nezískáte zpátky barvu, která je pro vás ta pravá - od světle hnědé po tmavě černou -  vy sami máte žádoucí barvu vlasů přesně a jistě pod kontrolou.
Důležité: Přípravek se nanáší pouze na  suché vlasy, až ucítíte, že jsou zlehka navlhčené.

Nejčastěji kladené otázky

Jak obrací melanin proces šedivení?
GRECIAN 2000 působí s přirozenými složkami vlasů tak, že vytvoří ve vlasu zcela podobný pigment tam, kde dříve byly melaniny. Při každém použití se zvětšuje podíl pigmentu ve vlasech – proces šedivení se prostě obrátí. GRECIAN 2000 je účinný při všech barvách vlasů – protože proces zbarvení si určuje každý sám na žádoucí barevný tón. Můzete dokonce – podle přání – ponechat na spáncích nebo na skráních trochu šedivých vlasů

Budou vlasy vypadat po použití GRECIAN 2000 přirozeně?
Ano, úplně přirozeně. Normálně dává vlastní spojení melanin – protein vlasům krásnou barvu přirozené struktury. Jestliže své vlasy pečlivě pozorujete, zjistíte, že pčirozená barva vlasů není úplně stejná, že přirozený vzhled dávají jemné barevné odstíny, které jsou výsledkem spojení melaninu a proteinu. Stejného výsledku dosáhneme s GRECIANEM 2000, který se spojuje s vlasovými pigmenty.

Působí GRECIAN 2000 ihned?
Ano i ne. Ačkoliv zabarvovací proces nastává ihned, vrací se barva pomalu, vlasy se však posilují po každém použití stále více.
GRECIAN 2000 je tak šetrný, že po prvních použitích nezpozorujete žádné viditelné změny. Jestliže máte jen jednotlivé šedivé vlasy, můze zbarvování k viditelnému výsledku trvat ješte déle, než když je vlas úplně šedivý. Vaše vlasy budou však od začátku působit krásnějším a zdravějším dojmem, protože regenerující složky přípravku působí ihned.

Mohl by GRECIAN 2000 vlasům škodit?
Ne. Přípravek neobsahuje žádné chemikálie, které by vlasy poškozovaly. Naopak, s regenerujícími složkami GRECIAN 2000 se vlasy cítí lépe a vypadají zdravěji než dříve.

Lze trochu šedin ponechat?
Ano. To je přesně to, co někteří muži činí. Když chcete pro zvýraznení své osobnosti ponechat na spáncích trochu šedivých vlasů, potom na tato místa GRECIAN 2000 nenanášejte. Naopak, máte – li na spáncích šedivé vlasy a chcete je odstranit, není nutné ošetrovat celý vlasový porost, nýbrž jen vlasové partie, které už nemají být šedivé. Potom procešete vlasy jako obvykle, takze vznikne rovnomerný prechod.

Má být GRECIAN 2000 používán ráno nebo večer?
Doby použití je zcela bezvýznamná. Zvolte si dobu nejpohodlnější, při použití je nutné dbát jen na to, aby vlasy byly úplně suché.

Je možné použít GRECIAN 2000, když vlasy byly ošetřeny jinými barvicími prostredky?
Ano. Stačí GRECIAN 2000 důkladne použit na šedivé dorustající vlasy, potom pročesat, aby bylo dosaženo stejnobarevného přechodu.

Lze barvicí proces urychlit?
Ne. Častější použití nebo vetší množství, než doporučuje návod, neurychlí zbarvující proces.

Mohou ženy pouzívat GRECIAN 2000?
Zajisté. Mnohé ženy ho pouzívají s vynikajícím výsledkem, mají ovšem k disposici přípravek stejného druhu LADY GRECIAN 2000.

Dodržujte prosím návod k použití, který je součástí balení.
Návod k použití pro Grecian 2000 Lotion
Návod k použití pro Grecian 2000

Důležité sdělení!

Dovolujeme si Vás upozornit, že přípravky Grecian 2000 výrobce Combe Pharma, které kupujete u nás  nemají nic společného s přípravky Grecian Formule venezuelského výrobce Algol Chemical, C.A., které  obsahuji octan olovnatý.

Patentované výrobky řady Grecian 2000 octan olovnatý neobsahují!


Ani Grecian není samozřejmě zázračným všelékem. U některých jednotlivců se mohou vyskytovat natolik závažné příčiny šedivění, které nelze ani při nejlepší snaze, péči a skvělých vlastnostech Grecianu eliminovat, a je nutné přistoupit k barvení vlasů. V těchto případech doporučujeme preparáty  Grecian Gradual Control nebo barvicí šampony rady  Just for Men.


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654