Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654
Grecian Gradual Control

Grecian Gradual Control

Pro ty, kterým nebude vyhovovat používáni prípravku Grecian 2000 nabízíme tuto novinku. Grecian Gradual Control se nabízí jako vhodné řešení (alternativa) pro muže, kteří své šediny nevnímají jako něco, co jim přidává na zajímavosti, ale pouze na věku. Mají pocit, že na šedé vlasy jsou ještě příliš mladí a prokvétající vlasy je činí starší, než si přejí vypadat. Mají ale obavu použít barvu na vlasy jako příliš radikální řešení svého vzhledu. Přejí si navrátit svým vlasům jejich přirozenou barvu postupně a nenápadně. Mnozí z nich chtějí pouze omezit množství šedivých vlasů tak, aby vypadali přiměřeně svému věku.Grecian Gradual Control

 

grecian gradualNabízíme

GRECIAN GRADUAL CONTROL
barvicí gel  ve dvou odstínech

  • středně hnědý
  • tmavohnědý

Objem 40 ml, balení obsahuje aplikator

ObjednatKde je možné zakoupit

Informace o přípravcích GRECIAN  můžete získat na telefonu 224223676
nebo e-mailu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kdy je vhodné použít Grecian Gradual Control
Grecian Gradual Control se nabízí jako vhodné řešení (alternativa) pro muže, kteří své šediny nevnímají jako něco, co jim přidává na zajímavosti, ale pouze na věku. Mají pocit, že na šedé vlasy jsou ještě příliš mladí a prokvétající vlasy je činí starší, než si přejí vypadat. Mají ale obavu použít barvu na vlasy jako příliš radikální řešení svého vzhledu. Přejí si navrátit svým vlasům jejich přirozenou barvu postupně a nenápadně. Mnozí z nich chtějí pouze omezit množství šedivých vlasů tak, aby vypadali přiměřeně svému věku.

Grecian Gradual Control – barvicí gel  byl vyvinut tak, aby se množství a intenzita šedých vlasů redukovaly postupně a aby si uživatel mohl sám zvolit a sám ovlivnit stupeň barevného odstínu, jehož chce dosáhnout a v němž se cítí dobře.
Současné přípravky na barvení vlasů působí rychle a na všechny vlasy stejně. Výsledkem jejich použití je v podstatě jednolitý barevný odstín, který je pro mnoho mužů nepřijatelný. Takové řešení považují za příliš radikální. Jsou připraveni něco se svým vzhledem udělat, ale přípravky dostupné na trhu neodpovídají jejich potřebám. Nechtějí, aby jejich vlasy vypadaly nepřirozeně a barva vzbuzovala úsměšky a ironické pohledy či poznámky okolí. Konec konců šediny nejsou jen nepříjemný průvodní jev stárnutí, vypovídají i něco i zkušenostech a zralosti a mohou člověku přidat na zajímavosti. Nesmí jich však být mnoho, aby nepřidávaly také na věku.

Způsob účinkování Grecian Gradial Control GGC
Barvicí gel GGC neobsahuje peroxid vodíku. Aktivuje se okamžitě, jakmile se dostane do styku s kyslíkem v ovzduší. Účinkuje postupně a pod kontrolou uživatele. Od aplikace k aplikaci si uživatel může zvolit úroveň zeslabování šedé barvy. Výsledný barevný odstín závisí na délce aplikace přípravku na vlasy (3-5 minut).  

Aplikace GGC
Barvicí gel GGC je připraven k okamžitému použití, účinek se aktivuje působení vzdušného kyslíku. Jeho nanášení je díky speciálnímu hřebenovému aplikátoru stejně snadné jako česání. Po přišroubování aplikátoru na tubu se přípravek nanáší na suché, nemyté, ale čisté vlasy. Při pročesávání vlasů současně opatrně tiskněte tubu, aby gel plynule procházel tryskami v hřebenu. Tlak by měl být stejný po celou dobu aplikace.

Otázky, které muži pokládají

Co mám dělat, když budu chtít po prvním použití GRECIANU GRADUAL CONTROL odstranit ještě víc šedivých vlasů?
Opakujte aplikaci po několika dnech. Nezapomeňte na test citlivosti.

Nepoužil jsem celou tubu při aplikaci. Mohu použít zbytek pro další aplikaci?
Po použití výrobku odšroubujte ihned aplikační hřebínek a uzavřete tubu. Po druhé nebo třetí aplikaci výrobek ztrácí účinnost, jestliže tuba není dobře zavřená. Opláchněte pečlive hřeben po každé aplikaci.

Mohu eliminovat veškerou šeď mých vlasů více aplikacemi GRECIANU GRADUAL CONTROL?
Pro kompletní ztmavnutí šedých vlasů použijte raději účinnější výrobek, jako je například JUST FOR MEN Ošetrovací - tónovací šampón. Je nemožné vyloučit, že pár vlasů zůstane šedivých i po více aplikacích GRECIAN GRADUAL CONTROL.

Kdy je vhodná doba pro následnou péči, aby byl můj nový vzhled zachován?
Používejte GRECIAN GRADUAL CONTROL přibližně jedenkrát měsíčně, ideálně po stříhání vlasů. Jedno použití je dostatecné, aby byl vzhled zachován, stejně tak je možné častější použití pro dosažení požadované úrovně šedých vlasů.
Nezapomeňte: Provést alergický test před každým použitím.

Proč balení GRECIAN GRADUAL CONTROL neobsahuje zvláštní kondicionér? Měl bych po použití nanést nějaký kondicionér?
Na rozdíl od mnoha jiných barev na vlasy s GRECIAN GRADUAL CONTROL získáte trvalé výsledky bez amoniaku (čpavku) a peroxidu vodíku, a tedy bez újmy na Vašich vlasech. Tudíž není potřeba žádný zvláštní kondicionér. Pokud byste chtěli nějaký kondicionér použít, můžete pokračovat s použitím obvyklého kondicionéru.

Mohu použít tento produkt na barvení vousů?
Chtěli bychom Vás od toho činu odradit a místo toho Vám doporučujeme použít barvu na vousy, kníry a kotlety JUST FOR MEN (Pflege-Brusch-In-Color-Gel) se speciálním kartáčem. Barva byla speciálne vyvinuta pro drsné a štětinaté vousy a v balení je přiložen speciální aplikační kartáček.

Jak mohu zabránit poskvrnění pokožky?
Vetšina lidí nebude mít se skvrnami od barvy problém. Když si přejete být opatrní a každé riziko skvrn vyloučit, nanášejte před použitím trochu zvlhčovacího krému nebo obyčejnou vazelínu na vlasovou pokožku. Pokud by se přesto skvrny na pokožce vytvárely, ihned pokožku umyjte mýdlem a vodou.

Potřebuji speciální šampón?
Speciálně pro barvené vlasy byly vyvinuté šampóny, které jsou pro ně doporučovány.

Mohu používat GRECIAN GRADUAL CONTROL na vyhlazené nebo trvale ondulované vlasy?
Když byly Vaše vlasy vyhlazené nebo trvale ondulované, měli byste minimálně 2 týdny počkat s používáním GRECIAN GRADUAL CONTROL. Pokud uvažujete o tom , že se podrobíte vyrovnání nebo ondulaci Vašich vlasů, měli byste tak učinit nejméne 2 týdny před dalším (příštím) používáním GRECIAN GRADUAL CONTROL.

Moje vlasy jsou barvené. Mohu používat GRECIAN GRADUAL CONTROL?
Nejlepších výsledku dosáhnete, pokud počkáte, až růst vlasů nahradí všechny barvené vlasy.

Ti, kteří používají Grecian 2000: Vlasy během jednoho týdne denně šamponujte, dokud pigmentace úplně nezmizí.
Na nenabarvených vlasech dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Dodržujte prosím návod k použití, který je součástí balení.
Návod k použití pro Grecian Gradual Control


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/html/euro-media.cz/public_html/old/libraries/joomla/filter/input.php on line 654