Přihlásit
header 1000 kapital

Do HAVEL & PARTNERS nastoupil Vladek Krámek

Do HAVEL & PARTNERS nastoupil Vladek Krámek

Do HAVEL & PARTNERS nastoupil Vladek Krámek, dlouholetý ředitel právního a compliance oddělení společnosti Fincentrum

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS opět personálně posiluje. Po příchodu zkušeného manažera a in-house právníka Josefa Adama, nastoupil v průběhu května na pozici counsel také Vladek Krámek, dlouholetý ředitel právního a compliance oddělení společnosti Fincentrum a člen jejího představenstva.
„Vladek je výrazná posila našeho týmu zaměřeného na poradenství privátním klientům. Těch máme dohromady kolem 250 a patří mezi ně nejvýznamnější čeští a slovenští podnikatelé, vlastníci rodinných firem, vrcholoví manažeři a významné osobnosti veřejného života, včetně umělců a špičkových sportovců. Naše služby sestavované přesně na míru využívá i cca třetina nejbohatších Čechů a Slováků a jejich rodin. Vzhledem k tomu, že těchto nejbohatších klientů v posledních letech neustále přibývá, posilujeme průběžně i náš právně-daňový tým, který momentálně čítá přes 20 seniorních právníků. Vladek se ale zapojí také do projektů dalšího z našich největších a nejzkušenějších týmů – poradenské skupiny pro oblast bankovnictví a financí,“ říká k angažmá nového kolegy řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Před nástupem do HAVEL & PARTNERS působil Vladek Krámek od roku 2007 ve skupině Fincentrum. Se svým týmem měl na starosti komplexní právní agendu společností skupiny Fincentrum v Čechách i na Slovensku, včetně agendy compliance a AML. Jeho hlavním úkolem bylo udržovat nastavení společností v souladu s neustále se vyvíjející národní i evropskou legislativou a implementovat veškeré změny do obchodních procesů jednotlivých společností.
Vladek vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde také získal v roce 2008 titul doktora práv v oboru mezinárodního práva. V letech 2005–2007 působil dva roky v přední české advokátní kanceláři PRK Partners. Hovoří plynně anglicky. Ve volném čase hraje golf.

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS s kancelářemi v Praze, Brně, Bratislavě a kontaktními místy v Ostravě a Olomouci je s týmem téměř 200 právníků, více než 100 advokátů a 500 spolupracovníků, včetně zaměstnanců spolupracující inkasní agentury Cash Collectors, největší česko-slovenskou nezávislou právnickou firmou ve střední Evropě. Mezi naše klienty patří zejména velké mezinárodní společnosti, nejvýznamnější české a slovenské firmy, včetně strategických státních podniků a orgánů veřejné správy, ale i střední podniky, individuální podnikatelé a investoři. Je mezi nimi také cca 70 z 500 největších světových společností podle publikace Fortune 500 a téměř 50 společností zařazených do žebříčku největších českých firem Czech Top 100. Kancelář má v současné době více než 1 000 klientů. Máme nejkomplexnější mezinárodní podporu dostupnou pro české a slovenské advokátní kanceláře. Poskytujeme právní poradenství ve 12 světových jazycích ve více než 80 zemích světa. Až 70 % našich případů obsahuje mezinárodní prvek. Úzce spolupracujeme s předními mezinárodními právnickými firmami v Evropě, Asii, Severní Americe, Africe i Austrálii. Naši klienti mají díky tomu přístup k mezinárodním i lokálním znalostem a odbornosti prostřednictvím více než 30 tisíc právníků v přibližně 160 zemích světa. HAVEL & PARTNERS je nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v České republice i na Slovensku dle celkového počtu všech nominací a titulů v rámci dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku. Kancelář získala již třikrát hlavní ocenění Právnická firma roku pro domácí kancelář (2015, 2017, 2018) a je držitelem ceny Právnická firma roku za nejlepší klientské služby (2015–2016). Nejlepší právnickou firmou v České republice byla kancelář opakovaně vyhlášena mezinárodní ratingovou agenturou Who’s Who Legal, a to celkem sedmkrát za posledních osm let. Kancelář HAVEL & PARTNERS obdržela také globální klientské prvenství. Díky prestižnímu ocenění Client Choice Awards vyhlašovaném agenturou International Law Office je klienty nejlépe hodnocenou firmou v České republice. Pro oblast fúzí a akvizic je HAVEL & PARTNERS nejlepší právnickou firmou v České republice i na Slovensku díky globálnímu ocenění Corporate INTL (2016). V České republice drží prvenství od roku 2009 v počtu realizovaných transakcí dle mezinárodních agentur Mergermarket, Thomson Reuters a EMIS DealWatch. Na Slovensku získala za fúze a akvizice ocenění Právnická firma roka (2015) a šestkrát za sebou prestižní globální cenu M&A Today Awards (2013–2018).

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha