Přihlásit
header 1000 kapital

Generálním tajemníkem ČLFA se stal Jaroslav Krutilek

Generálním tajemníkem ČLFA se stal Jaroslav Krutilek

Generálním tajemníkem České leasingové a finanční asociace (ČLFA) se stal Ing. Jaroslav Krutilek. Nahradil do penze odcházejícího JUDr. Jiřího Pulze, který tuto funkci vykonával od roku 1991, tedy od samého počátku existence asociace.

Jaroslav Krutilek (56) patří mezi osobnosti, které na začátku 90. let formulovaly nově vznikající tuzemský leasingový trh. Spolupodílel se na publikační činnosti o leasingu. Do roku 2006 působil ve vedení společnosti Leasing České spořitelny. V letech 2003 až 2006 byl zároveň členem představenstva ČLFA. V posledních letech pracoval jako controller ve společnosti s mezinárodní účastí Vorwerk CS, kde se mimo jiné zabýval agendou související s oblastí spotřebitelských úvěrů.

Jaroslav Krutilek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve volném čase se věnuje sportu, historii a kultuře. Je ženatý a má tři děti.

Generální tajemník ČLFA je odpovědný za realizaci jednotlivých výkonů asociace, definovaných jejími volenými orgány.

Česká leasingová a finanční asociace (ČLFA)
je zájmovým sdružením firem (většinou dceřiných společností velkých bank nebo silných nadnárodních výrobních koncernů) zabývajících se finančním a operativním leasingem, úvěry a splátkovými prodeji pro domácnosti i podnikatele a factoringem. Od svého založení v roce 1991 prosazuje jejich společné zájmy a je zároveň partnerem orgánů státu při řešení problémů odpovídajících sektorů finančního trhu. V současné době má 41 členů. Více na: www.clfa.cz.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha