Přihlásit
header 1000 kapital

Zepter International má novou šéfku marketingu

Zepter International má novou šéfku marketingu

Novou Marketingovou manažerkou Zepter International s. r. o. se od února stává Iveta Markvartová Hejtyková, která doposud ve společnosti působila jako expert na on-line prezentaci společnosti a práci se sociálními sítěmi.

Na začátku své praxe působila jako Account manager v reklamních agenturách, dále pak jako manažerka distribuce, kde udržovala a rozvíjela distribuční síť pro lifestylové magazíny Elle, Marianne, Maxim, Apetit a celou řadu dalších titulů. Následně se ve své kariéře zaměřila na marketingovou komunikaci, on-line marketing a sociální média. Vedle své marketingové praxe se léta věnuje fotografii a digitálním médiím. Je profesionální fotografkou. Svou vášeň k fotografii úročí také při focení a propagaci rozličných produktů, spolupracuje se zahraničními tituly. Její práci publikoval i italský módní titul Vogue.

Iveta Markvartová Hejtyková bude zodpovědná za marketingovou strategii, analýzu trhů a aplikaci nových vývojových trendů pro Zepter International s. r. o. v ČR a na Slovensku. Její vize je zaměřit se na on-line marketing a budování značky s podporou virálního marketingu.

„Mám ráda hezké, kvalitní věci, aktivně sportuji a vyznávám zdravý životní styl, čímž výborně naplňuji filozofie společnosti Zepter a její celosvětovou misi zdraví a krásy," říká Marketingová manažerka Zepter International Iveta Markvartová Hejtyková.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha