Přihlásit
header 1000 kapital

Miroslav Kopřiva generálním ředitelem Zepter International s.r.o.

Miroslav Kopřiva generálním ředitelem Zepter International s.r.o.

Od 1. ledna 2017 nastoupil na pozici generálního ředitele společnosti Zepter International s.r.o. pro Českou a Slovenskou republiku Ing. Miroslav Kopřiva, MBA.

Miroslav Kopřiva získal inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze, na Fakultě podnikohospodářské. Dále vystudoval Podnikovou ekonomiku a management na Sheffield Hallam University - Masaryk’s Institute of Advanced Studies, kde získal titul MBA.

Svoji kariéru začal budovat jako Finanční ředitel společnosti Oriflame Czech Republic, kde se později vypracoval až na pozici Generálního ředitele. Několik let působil také pro stejnojmennou společnost i v zahraničí na pozici Regionálního marketingového ředitele. V roce 2009 byl Českou manažerskou asociací oceněn jako manažer roku v oblasti obchodu a turismu.

Do společnosti Zepter přináší 17 let zkušeností ve vrcholovém managementu, marketingu a oblasti přímého prodeje, doplněné o mezinárodní zkušenosti s vedením přímého prodeje v Asii a Rusku.

„Věřím, že pro dosažení úspěchu v obchodě je nejdůležitější budovat a motivovat týmy skládající se z pečlivě vybraných lidí s obchodním duchem, kteří se chtějí neustále dál rozvíjet. Práce pro společnost Zepter je pro mě další životní výzvou a rád bych byl všem ve společnosti dobrým vzorem a motivací,“ říká generální ředitel Zepter International s.r.o. Miroslav Kopřiva.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha