Přihlásit
header 1000 kapital

Novou marketingovou ředitelkou skupiny CIMEX je Petra Kůlová

Novou marketingovou ředitelkou skupiny CIMEX je Petra Kůlová

Skupina CIMEX se rozhodla posílit své marketingové oddělení a na pozici marketingové ředitelky jmenovala Petru Kůlovou. Během své dvacetileté marketingové kariéry působila Kůlová na vysokých manažerských pozicích v marketingu mezinárodních firem i v reklamních agenturách. Ve své nové roli bude Petra Kůlová zodpovědná za marketingové aktivity celé skupiny CIMEX.

Před příchodem do společnosti CIMEX zastávala Petra Kůlová řadu manažerských pozic v marketingu. Šest let řídila marketingovou komunikaci společnosti Vodafone, kde se mimo jiné spolupodílela na úspěšné kampani „Žádní falešní sobi“. Coby marketingová a PR manažerka společnosti Markland byla zodpovědná za marketingové aktivity obchodního domu Kotva. Působila i v předních reklamních agenturách jako McCann Erickson nebo LOWE GGK.

„Skupina CIMEX působí v celé řadě oblastí a já se těším, že v roli marketingové ředitelky budu moci zúročit zkušenosti nasbírané prací pro různé typy firem. Péče o tak velkou značku, jako je CIMEX, je pro mě velkou výzvou, kterou jako milovnice adrenalinu velice vítám,“ říká Petra Kůlová.

Vedle budování značky CIMEX bude mít Petra Kůlová na starosti i vytváření komunikační strategie a brand management dalších společností ze skupiny CIMEX.
Petra je absolventkou Anglo-americké univerzity v Praze. Má ráda adrenalin, a proto se ve volném čase věnuje netradičním koníčkům, jakými jsou windsurfing, parkur, kitesurfing nebo vodní a zimní lyže.

O skupině Cimex:
Skupina Cimex působí na českém trhu již více než 25 let a investuje do řady odvětví od nemovitostí, strojírenství, hotelnictví, finančních služeb až po průmysl nebo energetiku. Mezi čtyři hlavní oblasti působnosti skupiny Cimex patří hospitality, asset management, real estate a investiční projekty. Prostřednictvím své společnosti Armando Hospitality Group provozuje jednu z největších tuzemských hotelových sítí Orea Hotels and Resorts. Více informací naleznete na webu www.cimex.cz.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha