Přihlásit
header 1000 kapital

Nové personální obsazení významných postů ve společnosti Schindler CZ

Nové personální obsazení významných postů ve společnosti Schindler CZ

Společnost Schindler CZ, a.s. představila nové obsazení významných postů. Personální ředitelkou je Martina Možná, technickým ředitelem Václav Bubeníček.

Martina Možná si za svou více než patnáctiletou kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů vyzkoušela jak poradenskou činnost, tak řízení personálního oddělení ve finančním sektoru a v oboru vzdělávání. Působila například ve společnostech AXA, PricewaterhouseCoopers Česká republika a International School of Prague. „Mezi mé priority patří opravdové propojení byznysu, efektivity a práce s lidmi tak, aby byli spokojení i naši zákazníci a obchodní partneři. Za nezbytný považuji servis s klientským přístupem k zaměstnancům a komunikaci,“ říká Martina Možná. Zaměří se také na další podporu profesního rozvoje zaměstnanců.

Ve volném čase se absolventka Univerzity Karlovy, Fakulty sociálních věd, obor sociologie, věnuje své rodině, sportuje (mimo jiné běhá maratóny), chodí do divadla, učí se hrát na piano a studuje cizí jazyky.

Václav Bubeníček pracuje ve společnosti Schindler CZ 12 let, mj. zastával pozice prodejce nových instalací, Key Account Manager, vedoucí prodeje a ředitel oblasti Morava. Na postu technického ředitele se zaměří na posílení orientace technického oddělení na zákazníka. „Podpora prodeje a dalších výkonných složek společnosti je zásadní pro další rozvoj naší společnosti na českém i slovenském trhu,“ říká Václav Bubeníček.
Mezi jeho zájmy patří psychologie (s důrazem na celkový rozvoj člověka) a cyklistika ve všech formách. Má rád přírodu, především hory, a to jak v zimě, tak v létě. Václav Bubeníček má 3 dcery.

Martina Možná i Václav Bubeníček nastoupili na své pozice v průběhu posledního čtvrtletí roku 2015.

O společnosti Schindler
Společnost Schindler byla založena ve Švýcarsku v roce 1874. Dnes je koncern Schindler Group předním světovým dodavatelem výtahů, eskalátorů a souvisejících služeb. Řešení značky Schindler v oblasti mobility přepraví denně po celém světě více než jednu miliardu osob. Úspěch společnosti se opírá o práci 55 000 zaměstnanců ve více než stovce zemí.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha